Zengin Kız Dizisi Başvuru

Zengin Kız Dizisi başvurusu yaparak Fox Tv’nin yeni dizisinde oyunculuk yapabilirsiniz. Cast ajans oyuncu seçmeleri devam eden dizide rol almak için geç kalmayın. Birbirinden ünlü isimlerle birlikte oyunculuk kariyerinize ilk adımı ajansımızla atabilirsiniz!

Med Yapım imzalı dizinin başrollerini Alina Boz ve Nazan Kesal’ın paylaşıyor. Zengin Kız dizisinde rol almak için hemen başvuru yapın. Zengin bir oyuncu kadrosuna sahip olacak diziye yeni oyuncu alımları devam ediyor.

Zengin Kız Konusu: Zengin Kız dizisinde Zeynep maddi imkansızlıklardan dolayı okuyamayan bebek bakıcılığı yapmak zorunda kalan güzeller güzeli bir kızdır. Zeynep’in babası ise at yarışı bağımlısı alkolik bir adamdır. Zeynep doğum gününde çok büyük bir para bulan Zeynep zengin hayatında büyük bir sınav verecektir.

Zengin Kız Dizisi Başvuruları

Zengin Kız dizisinde oynamak için Dizi Başvuru sayfasından başvuru formunu eksiksiz doldurarak ve “Detaylar” bölümüne Zengin Kız dizisi yazarak gönderiniz.

Göndermiş olduğunuz başvurunuz (CV’niz), en iyi ve en iyi cast ajansı Dizi Başvuru’nun en tecrübeli cast direktörleri tarafından detaylı bir şekilde incelenmektedir. Başvurunuz olumlu olduğu takdirde ajansımıza ön görüşme için davet edilir sezon boyuncu gelen oyuncu talepleri doğrultusunda göre bölümler için sunumuz yapılır.

Zengin Kız dizisinde oynamak için Lütfen Başvuru yapınız.

Zengin Kız Dizisi Başvuru Formu

Zengin Kız dizisi Başvuru formunu doldururken bilgilerinizin eksiksiz ve fotoğraflarınızın güncel olmasına özen gösteriniz. Zengin Kız Dizisi oyunculuk başvurularınızı geç kalmadan yaparak siz de ünlü bir dizi oyuncusu olma fırsatını yakalayabilirsiniz.
    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Başa dön tuşu