Yazgı Dizisi Başvuru

Yazgı Dizisi başvurusu yaparak Tv8’in yeni dizisinde oyunculuk yapabilirsiniz. Cast ajans oyuncu seçmeleri devam eden dizide rol almak için geç kalmayın. Birbirinden ünlü isimlerle birlikte oyunculuk kariyerinize ilk adımı ajansımızla atabilirsiniz!

2022-2023 sezonunda ekranlara gelecek dizinin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Başrolünde Yağmur Öztürk ve Erkan Meriç’in görev aldığı Yazgı dizisinde rol almak için hemen başvuru yapın. Usta oyuncu kadrosuna sahip olacak diziye yeni oyuncu alımları devam ediyor.

Ağustos ayı boyunca oyuncu seçmeleri devam edecek olan Yazgı dizisinin Eylül ayında çekimler yapacağı ve Ekim ayında da tanıtım fragmanını ile birlikte Acun Ilıcalı’nın kanalı olan tv8’de yayınlanmaya başlayacağı duyuruldu.

Yazgı Dizisi Başvuruları

Yazgı dizisinde oynamak için Dizi Başvuru sayfasından başvuru formunu eksiksiz doldurarak ve “Detaylar” bölümüne Yazgı dizisi yazarak gönderiniz.

Göndermiş olduğunuz başvurunuz (CV’niz), en iyi ve en iyi cast ajansı Dizi Başvuru’nun en tecrübeli cast direktörleri tarafından detaylı bir şekilde incelenmektedir. Başvurunuz olumlu olduğu takdirde ajansımıza ön görüşme için davet edilir sezon boyuncu gelen oyuncu talepleri doğrultusunda göre bölümler için sunumuz yapılır.

Yazgı dizisinde oynamak için Lütfen Başvuru yapınız.

Yazgı Dizisi Başvuru Formu

Yazgı dizisi Başvuru formunu doldururken bilgilerinizin eksiksiz ve fotoğraflarınızın güncel olmasına özen gösteriniz. Yazgı Dizisi oyunculuk başvurularınızı geç kalmadan yaparak siz de ünlü bir dizi oyuncusu olma fırsatını yakalayabilirsiniz.
    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Başa dön tuşu