Yasak Elma Dizisi Oyunculuk Başvurusu 2023

Yasak Elma dizisi oyunculuk başvurusu başladı. Yasak Elma dizisinde oyuncu olmak isteyen yetenekli ve istekli kişiler, tecrübeniz olsun ya da olmasın ihtiyaç halinde bu kaliteli dizide oyunculuk yapma şansınız olabilir.

Yasak Elma Dizisi Künyesi

Kanal: Fox Tv
Yayınlanma Saati: Pazartesi-20.00
Çekildiği Yer: İstanbul
Yapım: Med Yapım
Yönetmen: Murat Öztürk
Senarist: Melis Civelek & Zeynep Soyata
Oyuncu Kadrosu: Talat Bulut, Şevval Sam, Eda Ece, Nesrin Cavadzade, Barış Kılıç, İlber Gürtunca, Şafak Pekdemir, Hakan Gerçek, Sinan Demirer, Baran Şükrü Babacan, Yağmur Tanrısevsin, Şahin Irmak.

Yasak Elma Dizisi Konusu

“Yasak Elma” dizisi, iki kız kardeşin yaşadığı dramatik hikayeyi konu alır. Şahika ve Ender adındaki iki kardeş, zengin ve lüks bir hayat sürdürmektedirler. Ancak bu hayatları, geçmişte yaşadıkları bir olay nedeniyle aslında oldukça yüzeysel ve yapmacık bir hayattır.

Dizinin ana teması, aşk, intikam, ihanet ve sırların etrafında döner. Şahika’nın kocası Halit’in kendisini aldattığını öğrenmesi ile başlayan olaylar, iki kardeşin arasındaki çekişmeyi arttırır. Ayrıca, Ender’in kocası Yıldız’la yaşadığı yasak aşk da hikayenin önemli bir noktasını oluşturur.

Dizide, iki kardeşin hayatlarına giren erkeklerin de yaşadığı aşk, para, iktidar ve yalanlarla dolu hayatlarına odaklanılır. Zengin bir ailenin iç yüzünü ele alan “Yasak Elma”, karmaşık ilişkileri ve yalanlarla dolu hayatlarıyla izleyicileri ekrana kilitliyor.

Yasak Elma Dizisi Başvuru

Yasak Elma dizisi kaliteli senaryosu ve başarılı oyuncu kadrosu ile dikkat çekmektedir. Bu yüzden pek çok kişi dizide oyuncu olmayı istemektedir. Dizide oyunculuk ve yardımcı oyunculuk için aşağıda bulunan Yasak Elma Oyuncu Başvuru Formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Yapılan başvurular deneyimli ve profesyonel cast ajans ekibi tarafından yapılan titiz bir değerlendirme sürecinden geçmektedir. Bu yüzden başvurunuzu yaparken dikkatlice ve bilgilerinizi doğru bir şekilde yazınız.

Yasak Elma Oyuncu Başvuru Formu
    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Başa dön tuşu