Yargı Dizisi Başvuru

Yargı dizisi için oyunculuk başvurusu yapmak isteyen yetenekli oyuncular, Yargı dizisinin oyunculuk alımları başladı!

Kanal D ekranlarında yayınlanan Ay Yapım imzalı dizide oyuncu ve figüran olarak rol almak isteyen kişiler Yargı Dizisi Başvuru Formu aracılığı ile başvurularınızı yapabilirsiniz. Başvuru formunu doldururken güncel fotoğraflar yüklemeye dikkat etmelisiniz. Yargı dizisinin cast direktörlerinden oyuncu ya da figüranlık için ajansımıza talep olduğu takdirde başvurunuz incelenip uygun roller için sunumlarınız yapılacaktır.

Yargı Dizisi Konusu

Yargı Dizisi, Avukatlık, Hukuk ve Adalet konularını işleyen bir yapım olarak karşımıza çıkmaktadır. Sema Ergenekon’un Adliye’de yaptığı gözlemlere dayanarak oluşturduğu hukuki çatışmaları yansıtıyor.

Savcı Ilgaz ve avukat Ceylin’in arasında yaşananları anlatacak olan Yargı dizisi izleyicilere aile değerlerini ve adalet kavramını farklı bir bakış açısıyla sorgulatacak. Konusu itibari ile her hafta yeni bölümleri çekilecek olan Yargı dizisine sürekli olarak yeni yüzlere ve oyunculara ihtiyaç duyulmaktadır.

Yargı Dizisi Oyunculuk Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Yargı dizisinde oyuncu olmak isteyen yetenekli ve oyunculuğa meraklı kişiler başvurularını aşağıdaki form aracılığı ile yapabilirler. Başvuru esnasında yeni fotoğraflar ve doğru bilgiler girmeniz değerlendirme esnasında sizin faydanıza olacaktır.

Yargı Dizisi Oyunculuk Başvuru Formu

Yargı Dizisi cast ajans ve oyunculuk başvurusu yapmak isteyen kişiler Yargı dizisinden talep olduğu takdirde cast ajans direktörlerine sunulmak üzere başvurularını online olarak yapabilirler.

    Yorum Yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.