Yalnız Kurt Başvuru (2022)

Yalnız Kurt Dizisi Oyuncu Başvuruları (2022)

Yalnız Kurt dizisi oyunculuk başvuruları başladı. Sinegraf imzalı, Atv ekranlarında yayınlanan dizide oyuncu olma fırsatını kaçırmayın. Yalnız Kurt dizisi ajansı, Türkiye geneli her yaştan tecrübeli/tecrübesiz oyuncu adaylarını başvuruya davet ediyoruz.

Yalnız Kurt Konusu: Türkiye’nin yakın tarihine ışık tutmaya hazırlanan “Yalnız Kurt” geçmiş dönem darbeleri, cinayetleri ve terör olaylarını ele alacak. Toplumsal kırılmaların ışığında iyilerle kötüler arasında amansız mücadele ve yakın tarihteki dönüm noktaları da ekrana taşınacak.

Yalnız Kurt Oyuncuları: Hasan Denizyaran, Cihan Ünal, Damla Colbay, Murat Han, Kürşat Alnıaçık, Polat Bilgin, Hilmi Özçelik, Yaprak Medine, Gökten Oktay Göztepe, Almina Günaydın

Yalnız Kurt Dizisi Oyunculuk Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yalnız Kurt dizisi oyunculuk başvurusunun nasıl yapıldığını merak eden yetenekli ve istekli kişiler, tecrübeniz olsun ya da olmasın ihtiyaç halinde bu kaliteli dizide oyunculuk yapma şansınız olabilir. Web sitemizdeki Dizi Başvuru Formu eksiksiz bir şekilde doldurup başvurunuzu ajansımıza yapabilirsiniz.

Yalnız Kurt Dizisi Oyunculuk Başvuru Formu

Yalnız Kurt Başvuru

Yalnız Kurt dizisinde oynamak için Yalnız Kurt Başvuru Formu eksiksiz doldurarak ve “Detaylar” bölümüne Yalnız Kurt dizisi yazarak gönderiniz. Göndermiş olduğunuz başvurunuz (CV’niz), Türkiye’nin en iyi cast ajansı olan Star Cast Ajans ekibinin tecrübeli cast direktörleri tarafından detaylı bir şekilde incelenmektedir.

Yalnız Kurt dizisinde rol almak için hemen başvur! BAŞVUR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu