Yalı Çapkını Dizisi Yeni Oyuncu Alımı!


Yalı Çapkını dizisi her hafta yeni yüz ve oyuncuları ekibine dahil etmeye devam ediyor. Oyunculuk başvurularınız için geç kalmadan başvuru yapın!

OGM Pictures’ın Star TV için çektiği “Yalı Çapkını” dizisinin kadrosuna flaş bir isim daha katıldı. Oğulları Ferit’i memleketlerinden Seyran’la evlendiren bir ailenin yalıda geçen etkileyici hikâyesini anlatan dizide Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir’e başrolde Çetin Tekindor’un (Halis Ağa) dışında Emre Altuğ (Orhan), Gülçin Santırcıoğu (İfakat), Beril Pozam (Suna), Hülya Duyar (Şefika), Cansu Fırıncı (İbo), Doğukan Polat (Fuat) ve Yiğit Tuncay (Latif) yer alıyor.

Çekimleri Antep’te başlayan dizinin kadrosuna iki flaş oyuncu daha katıldı. Türk sinema ve dizi dünyasının en değerli oyuncularının başında gelen Şerif Sezer, dizide Seyran’ın halası Hatice’ye hayat veriyor. Antep yöresinde Hatice’ye Hattuç denildiği için de usta oyuncu bu isimle dizide yer alacak.

Yalı Çapkını dizisi oyunculuk başvurusu için tıklayın.

6 Yorum

  1. Merhaba ben Yalı Çapkını dizisinde oynamak isterim. Bana da bir şans verirseniz gerçekten çok mutlu olurum.

    1. Dizi oyunculuğu başvurunuz değerlendirilmeye alınmıştır. Yalı Çapkını dizisi cast seçmeleri ve yeni yüzler sürekli olarak diziye dahil olmaktadır.

  2. Yalı Çapkını dizisinde oyuncu olmak istiyorum. Lütfen başvurumu değerlendirir misiniz. Ayrıca Yalı Çapkını dizisi oyuncu kadrosu ve konusu harika olmuş. Severek ve beğenerek izliyoruz.

    1. Bu güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz. Başvurunuz değerlendirilmeye alınız Yalı Çapkını dizisi yeni oyuncu alımlarında değerlendirilecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu