Yalı Çapkını Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Yalı Çapkını dizisi oyunculuk başvuruları başladı. Star Tv ekranlarında 2022-2023 sezonunda yayınlanacak yeni dizi Yalı Çapkını için başvuru formu. Dizi de rol almak için nasıl başvuru yapılacağını detaylı bir şekilde sizler için açıkladık.

Ogm Pictures Tarafından hazırlanan yeni dizi için cast ve oyuncu seçmeleri devam ediyor. Dizinin Konusu ise; Oğulları Ferit’i memleketlerinden Seyran’la evlendirecek olan ailenin yalıda geçen etkileyici hikâyesini anlatan dizide Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir başrolü paylaşacak.  Sürekli olarak yeni oyuncu alımları yapılan dizi adından sıkça söz ettirecek gibi duruyor.

Oyunculuğa gönül vermiş yetenekli ve istekli kişiler başvuru şartlarını araştırıyor. Yalı Çapkını dizisi oyunculuk başvurusu nasıl yapılır sorusunu sizler için detaylı olarak açıkladık. Dizi Başvuru ajansımıza aşağıdaki form aracılığı ile oyunculuk başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru esnasında bilgileriniz güncel ve fotoğraflarınızın yeni çekilmiş olması gerekmektedir. Detaylar kısmına da kendiniz hakkında, eğitiminiz ve tecrübelerinizi yazabilirsiniz.

Yalı Çapkını Dizisi Oyunculuk Başvuru Formu

Oyunculuk başvurunuz yöneticilerimiz tarafından değerlendirilmektedir. Yalı Çapkını dizisinden ajansımıza oyuncu ihtiyaçları için brief istendiği zaman uygun rollerde görevlendirmeniz yapılır.
    Not: Başvurunuz dizi oyunculuğu için değerlendirilecektir. Başvuru sonucunuz tarafınıza sms ya da Whatsapp aracılığı ile bildirilecektir.

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Başa dön tuşu