Uyanış Büyük Selçuklu Başvuru

Uyanış Büyük Selçuklu dizisi başvuru formu ile çok sayıda figüran dizide rol aldı. Konusu gereği sık sık oyuncu kadrosuna yeni isimleri dahil eden ve figüran açısından da ciddi bir potansiyele sahip olan dizi popülerliğini sürdürüyor. TRT1 ekranlarında her Pazartesi izleyicileri ekran başına kilitliyor. Bu eşsiz destanın bir parçası olmak istiyorsanız hemen Uyanış Büyük Selçuklu oyunculuk başvurusu formunu doldurabilirsiniz.

Uyanış Büyük Selçuklu Dizisi Künyesi

Kanal: TRT1
Yayınlanma Saati: Pazartesi-20.00
Çekildiği Yer: İstanbul
Yapım: Akli Film
Yönetmen: Sedat İnci
Senarist: Serdar Özönalan & Emre Konuk
Oyuncu Kadrosu: Buğra Gülsoy, Gürkan Uygun, Leyla Lydia Tuğutlu, Mehmet Özgür, Sevda Erginci, Ekin Koç, Hatice Şendil.

Uyanış Büyük Selçuklu Dizisi Konusu

TRT 1′ in sezona iddialı başlayan dizisi Uyanış Büyük Selçuklu, Büyük Selçuklu Devleti’nin en parlak dönemi Melikşah Dönemi’ni anlatıyor. 1071’de Anadolu’nun kapılarını Türkler’ e açan Sultan Alpaslan vefat edince 1072′ de yerine oğlu Sultan Melikşah hükümdar olur. Büyük Selçuklu Devleti Melikşah’ ın döneminde en geniş sınırlarına ulaşır. Uyanış Büyük Selçuklu Dizisi’ne konu olan Melikşah Dönemi, Türkler’ in Anadolu’ ya yerleştiği, Anadolu’yu yurt bellediği görkemli bir dönemdir. Uyanış Büyük Selçuklu Dizisi Hangi Dönemi Anlatıyor?

Uyanış Büyük Selçuklu Dizisi Oyunculuk Başvuru Formu

Uyanış Büyük Selçuklu dizisi oyuncu başvurusu yaparken size geri dönüş sağlanabilmesi için iletişim bilgilerinizi yazmayı unutmayın. Ayrıca eğitimli ya da tecrübeli olmanıza da gerek yok. Zira dizinin teması çok sayıda tecrübesiz figürana ihtiyaç duyulabilecek bir yapıya sahip. Bu yüzden şansınızı iyi ve kaliteli bir sette denemek için çok iyi bir fırsat. Fotoğraflarınızın güncel olması ise cast ajansı tarafından seçilmenizde en belirleyici etkenlerden birisidir.
    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Başa dön tuşu