Tuzak Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Tuzak Dizisi oyunculuk başvurusu başladı! Tv8 ekranlarında yayınlanan Tuzak Dizisi için hemen başvuru yapın!

Yeni yüz ve oyuncu seçmeleri devam eden Tuzak dizisinde rol almak için geç kalmayın. Birbirinden ünlü isimlerle birlikte oyunculuk kariyerinize ilk adımı ajansımızla atabilirsiniz!

Tuzak dizisi oyuncu kadrosunda Akın Akınözü, Talat Bulut ve Sıla Türkoğlu görev alıyor. Tuzak dizisi oyunculuk başvurusu yapıp, dizide rol almak için geç kalmayın! Usta bir oyuncu kadrosuna sahip olacak diziye yeni oyuncu alımları devam ediyor.

Tuzak dizisi, yakın zamanda yayın hayatına başlayacak yapımlar arasında yerini aldı. Dizi için hazırlıkların en zor kısmı tamamlandı.

Tuzak Dizisi Oyunculuk Başvuruları

Tuzak dizisinde oynamak için Dizi Başvuru sayfasından başvuru formunu eksiksiz doldurarak ve “Detaylar” bölümüne Tuzak dizisi yazarak gönderiniz.

Göndermiş olduğunuz başvurunuz (CV’niz), en iyi ve en iyi cast ajansı Dizi Başvuru’nun en tecrübeli cast direktörleri tarafından detaylı bir şekilde incelenmektedir. Başvurunuz olumlu olduğu takdirde ajansımıza ön görüşme için davet edilir sezon boyuncu gelen oyuncu talepleri doğrultusunda göre bölümler için sunumuz yapılır.

Tuzak dizisinde oynamak için Lütfen Başvuru yapınız.

Tuzak Dizisi Oyunculuk Başvuru Formu

Dizi Başvuru formunu doldururken bilgilerinizin eksiksiz ve fotoğraflarınızın güncel olmasına özen gösteriniz. Oyunculuk başvurularınızı geç kalmadan yaparak siz de ünlü bir dizi oyuncusu olma fırsatını yakalayabilirsiniz.

2 Yorum

  1. Tuzak dizisi çok güzel ve ben mutlaka bu dizide oyuncu olmak istiyorum. Tuzak dizisi oyunculuk başvurumu yaptım ve inşallah uygun bir rol bana da çıkar.

    1. Elif hanım başvurunuz değerlendirilmeye alınmıştır. Tuzak dizisi için cast direktörlerinden ajansımıza oyuncu talebi olduğu takdirde başvurunuz değerlendirilecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu