Tozlu Yaka Dizisi Çekimleri Başladı!

FOX ekranlarında seyirciyle buluşmaya hazırlanan, NTC Medya’nın yeni projesi Tozlu Yaka Dizisi’nin ilk bölüm çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Sürekli olarak yeni oyuncuların katıldığı dizi ekibine oyunculuk başvuruları da tüm hızıyla devam ediyor.

İki farkli dünyaya ait gençlerin, aralarındaki sınıf farkına rağmen geliştirdikleri dostlukları ve umutlarını kaybetmeme hikayelerini konu alan dizi, gerilim nüanslarıyla da hikayesini taçlandıracak.

Dizinin oyunu kadrosunda Emre Kınay, Dolunay Soysert, Tayanç Ayaydın, Nur Yazar, Mirac Sezen, Ecem Çalhan, Ulvi Kahvaoğlu, Serra Pirinç, Çağla Şimşek, Can Bartu Aslan, Durukan Çelikkaya, Oğulcan Arman Uslu, Özgür Foster ve Ahmet Haktan Zavlak gibi isimler rol alıyor.

Senaryosunu Yekta Torun’un kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Semih Bağcı’nın oturduğu dizinin yapımını NTC Medya, yapımcılığını Fatih Aksoy ve Mehmet Yiğit Alp üstleniyor.

Fox Tv Ekranlarında yayınlanacak için Tozlu Yaka Dizisi Oyunculuk Başvurusu link’ine tıklayarak oyunculuk başvurunuzu yapabilirsiniz.

3 Yorum

  1. Hayallerime kavuşmak istiyorum yardımcı olur musunuz. Tozlu yaka dizisi başvuru formunu doldurdum ve sizden cevap bekliyorum.

    1. Samet Bey başvurunuz elimize ulaştı ve şu an değerlendirme aşamasındadır.

  2. Fotoğrafçı yim yapacağım rolü kolaylıkla o rolün duygusuna girebiliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu