Tozlu Yaka Dizisi Başvuru

Tozlu Yaka Dizisi başvurusu yaparak Fox Tv’nin yeni dizisinde oyunculuk yapabilirsiniz. Cast ajans oyuncu seçmeleri devam eden dizide rol almak için geç kalmayın. Birbirinden ünlü isimlerle birlikte oyunculuk kariyerinize ilk adımı ajansımızla atabilirsiniz!

Yapımcılığını Ntc Medya’nın, yönetmenliğini Semih Bağcı’nın üstlendiği, başrollerini Nilsu Berfin Aktaş ve Çağla Şimşek’in paylaştığı Tozlu Yaka dizisinde rol almak için hemen başvuru yapın.

Tozlu Yaka Dizisi Başvuruları

Tozlu Yaka dizisinde oynamak için Dizi Başvuru sayfasından başvuru formunu eksiksiz doldurarak ve “Detaylar” bölümüne Terzi dizisi yazarak gönderiniz.

Göndermiş olduğunuz başvurunuz (CV’niz), en iyi ve en iyi cast ajansı Dizi Başvuru’nun en tecrübeli cast direktörleri tarafından detaylı bir şekilde incelenmektedir. Başvurunuz olumlu olduğu takdirde ajansımıza ön görüşme için davet edilir sezon boyuncu gelen oyuncu talepleri doğrultusunda göre bölümler için sunumuz yapılır.

Tozlu Yaka dizisinde oynamak için Lütfen Başvuru yapınız.

Tozlu Yaka Dizisi Başvuru Formu

Tozlu Yaka dizisi Başvuru formunu doldururken bilgilerinizin eksiksiz ve fotoğraflarınızın güncel olmasına özen gösteriniz. Tozlu Yaka Dizisi oyunculuk başvurularınızı geç kalmadan yaparak siz de ünlü bir dizi oyuncusu olma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Tozlu Yaka Dizisi Oyunculuk Başvurusu Başvuru Yap

8 Yorum

  1. Öncelikle herkese merhaba ben tozlu yaka dizisine katılmak istiyorum ve umarım katılabilirm

    1. Size de merhabalar! Başvurunuzu aldık. Dizi Başvuru ajans yöneticilerimiz tarafından değerlendirilip en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır.

  2. İyi günler çok güzel bir dizi gerçekten. Tozlu Yaka dizisinde rol almayı çok çok isterim. Sizin de onayınız varsa başvurdum lütfen beni de değerlendirin.

    1. Çok teşekkür ederiz güzel yorumlarınız için. Vedat bey başvurunuz değerlendirilmeye alınmıştır. Tozlu Yaka dizisi için yeni oyuncu alımı yapıldığı zaman mutlaka sizide uygun bir rol için değerlendireceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu