Tozkoparan İskender Başvuru

Tozkoparan İskender dizisi için oyunculuk başvurusu için aşağıda bulanan başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Trt1 ekranlarında gençlerin ve çocukların severek izlediği dizide oyuncu olmak ve bu güzel projede yer almak tüm gençlerin hayali. Oyunculuk yapmak isteyen ve Tozkoparan İskender dizisinde rol almak isteyen kişiler için cast ajans başvuru formumuz bulunmaktadır.

Tozkoparan İskender Oyunculuk Başvurusunda Dikkat Edilecek Noktalar

Tozkoparan İskender dizisi için oyunculuk başvurusu yapmak isteyen kişiler başvuru formunu doldururken bilgilerinin doğruluğuna büyük önem göstermelidirler. Ayrıca yükleyeceğiniz fotoğrafların güncel ve yeni çekilmiş olması da önemlidir.

Tozkoparan İskender Oyunculuk Başvuru Formu

Tozkoparan İskender dizisi oyunculuk başvurusu yapmak isteyen kişiler Tozkoparan İskender dizisinden talep olduğu takdirde cast direktörlerine sunulmak üzere başvurularını online olarak yapabilirler. Başvurularınız titizlikle incelenmektedir.
  6 Yorum

  1. Tozkoparan dizisi gayet iyi çok seviyorum ve bende bu dizide oynamak istiyorum. Lütfen Tozkoparan dizisinde oynamam için bana yardımcı olur musunuz ?

   1. Tabi ki yardımcı oluruz. Dizi oyunculuğu başvurusu yaptıysanız ajans yöneticilerimiz değerlendirip sizi en kısa sürede bilgilendirecektir.

  2. Merhabalar! Ben Tozkoparan İskender dizisini çok seviyorum ve ben Tozkoparan İskender dizisinde oynamak istiyorum. Lütfen bana yardımcı olur musunuz?

  3. Vallaha ben de çok istiyorum ama olmuyor biz hiç bir şey yapmasak bir gün telefon çalsa “sizi Tozkoparan İskenderde oynamak için oyuncu seçtik “deseler bir saniye durmam direk koşarım ama ben katilsam daha iyi oynarım lütfen bur da yazdıklarım gibi yapsanız vallaha başka hiçbir şey istemem ALLAH’TAN siz de yapın birşeyler be

  4. Ben Tozkoparan İskender dizisini çok seviyorum. Bu dizide çok iyi bir oyunculuk yapacağımı düşünüyorum. Oyunculuk başvurusu yaptım ve dizi cast yöneticilerinizden bana yardımcı olmalarını istiyorum.

   1. Kendinize olan güveniniz oyunculuk yapmak için size büyük avantaj sağlayacaktır. Başvurunuz tarafımızdan değerlendirilip size en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Başa dön tuşu