Terzi Dizisi Başvuru Şartları ve Oyuncu Alımı

Terzi Dizisi başvurusu yaparak Netflix’in yeni dizisinde oyunculuk yapabilirsiniz. Cast ajans oyuncu seçmeleri devam eden dizide rol almak için geç kalmayın. Birbirinden ünlü oyuncularla birlikte Netflix Türkiye dijital platformunda sizde oyuncu olarak adınızı duyurabilirsiniz.

Yapımcılığını OGM Pictures’ın, yönetmenliğini Cem Karcı’nın üstlendiği, senaryosunu OGM Yazı Grubu’nun kaleme aldığı ve başrollerini Çağatay Ulusoy ve Şifanur Gül’ün paylaştığı Terzi dizisinde rol almak için hemen başvuru yapın.

Terzi Dizisi Oyunculuk Başvuruları

Terzi dizisinde oynamak için Dizi Başvuru sayfasından başvuru formunu eksiksiz doldurarak ve “Detaylar” bölümüne Terzi dizisi yazarak gönderiniz. Göndermiş olduğunuz başvurunuz (CV’niz), en iyi ve en iyi cast ajansı Dizi Başvuru’nun en tecrübeli cast direktörleri tarafından detaylı bir şekilde incelenmektedir. Başvurunuz olumlu olduğu takdirde ajansımıza ön görüşme için davet edilir sezon boyuncu gelen oyuncu talepleri doğrultusunda göre bölümler için sunumuz yapılır. Terzi dizisinde oynamak için Lütfen Başvuru yapınız.

Terzi Dizisi Başvuru Formu

Terzi dizisi Başvuru formunu doldururken bilgilerinizin eksiksiz ve fotoğraflarınızın güncel olmasına özen gösteriniz. Terzi Dizisi oyunculuk başvurularınızı geç kalmadan yaparak siz de ünlü bir dizi oyuncusu olma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Terzi Dizisinde rol almak için hemen başvuru yapın! Başvuru Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu