Seversin Dizisi Yeni Oyuncu Alımı ve Başvuru Formu

Seversin dizisi oyunculuk başvurusu için geç kalmadan hemen başvuru yapabilirsiniz. Kanal D iç yapımlar tarafından hazırlanan dizi için oyuncu alımları başladı.

Seversin Dizisi Oyunculuk Başvuruları

Seversin dizisi oyuncu başvurusu ile Kanal D’nin popüler dizisinde rol alma fırsatı yakalayabilirsiniz. Özellikle Seversin en çok merak edilen dizileri arasında yer aldığını söylemek gerek. Başvuru yapacak olan adayların tecrübeli veya tecrübesiz olması önemli değil. Profesyonel ya da oyunculuğa meraklı tüm kişiler başvurabilir. Seversin dizisi başvuru formu doldurarak dizide oyuncu ya da figüran olarak yer alabilirsiniz.

Seversin Dizisi Konusu

Senaryosunu Barış Erdoğan ve İlker Arslan’ın kaleme aldığı, Serdar Gözelekli’nin yönetmenliğindeki Seversin dizisi Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Seversin dizisi genç kızların romantik prensi, oyuncu Tolga Tuna ile güzeller güzeli Asya’nın aşk hikayesini konu ediniyor.

Seversin Dizisi Oyuncu Kadrosu

Seversin dizisi oyuncu kadrosunda; Nergis Kumbasar, Zeynep Kankonde, Ozan Dağgez, Ergül Miray Şahin, İlkin Tüfekçi, Ceren Topçu, Hazal Benli, Atakan Yılmaz, Yiğit Dikmen, Elif Çapkın, Nihayet Şahin, Halil İbrahim Kurum, Yağmur Gurur ve Ceren Taşçı gibi ünlü isimler yer alıyor.

Seversin Dizisi Oyuncu Başvuru Formu

Başvuru formunu doldururken bilgilerinizin doğru olmasına özen gösteriniz. Başvurunuz en kısa sürede değerlendirilip ajans yöneticilerimiz tarafından olumlu ya da olumsuz dönüş yapılacaktır.

Seversin Dizisi Oyunculuk Başvurusu için geç kalmayın! Başvuru Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu