Seni Kalbime Sakladım Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Seni Kalbime Sakladım dizisi oyunculuk başvuruları başladı! Dizi için yeni yüz ve oyuncu alımları devam ediyor. Hemen ajans başvurusu yaparak dizi oyuncusu olun!

Seni Kalbime Sakladım dizisi konusu; Aile şirketini yöneten zeki, becerikli ve güzeller güzeli Zeynep ile ”yekparmak vale” olarak ün salmış, naif ama mert mahalle delikanlısı Civanmert’in aşkını ekrana taşıyacak.

Temmuzun ikinci haftası yayında olması planlanan dizinin kadrosunda Mehtap Bayri, Osman Alkaş, Gülseren Gürtunca, Gökçe Akyıldız, Elçin Afacan, Berke Üsdiken, Ali Öner, Emre Taşkıran, Tarık Ündüz ve Derda Yasin Yanal yer alıyor.

Seni Kalbime Sakladım dizisinde oyuncu olmak isteyen yetenekli ve istekli kişiler, tecrübeniz olsun ya da olmasın ihtiyaç halinde bu kaliteli dizide oyunculuk yapma şansınız olabilir. Seni Kalbime Sakladım Dizisi Oyunculuk Başvuru Formu‘nu eksiksiz bir şekilde doldurarak dizi için başvurunuzu ajansımıza yapabilirsiniz.

Başvurunuz dizi ajans yöneticilerimiz tarafından titizlikle incelenip, Seni Kalbime Sakladım dizisinden oyuncu, figüran ihtiyacı için ajansımıza talepte bulunulması halinde değerlendirilip sunumunuz yapılarak sizinle iletişime geçilecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu