Mükemmel Eşleşme Dizisi Başvuru

Mükemmel Eşleşme Dizisi başvurusu yaparak Trt’nin yeni dizisinde oyunculuk yapabilirsiniz. Cast ajans oyuncu seçmeleri devam eden dizide rol almak için geç kalmayın. Birbirinden ünlü isimlerle birlikte oyunculuk kariyerinize ilk adımı ajansımızla atabilirsiniz!

Yönetmenliğini Emre Kavuk, senaryosunu ise Birol Güven’in yazdığı dizinin başrollerinde ise Ahmet Kayakesen ile Gizem Sevim yer alıyor. Mükemmel Eşleşme dizisinde rol almak için hemen başvuru yapın. Zengin bir oyuncu kadrosuna sahip olacak diziye yeni oyuncu alımları devam ediyor.

Mükemmel Eşleşme Konusu: Pınar ve Kerem dünyanın en büyük metropollerinden biri olan İstanbul’da birbirlerinden kilometrelerce uzaktaki büyük plazalarda 1+0 dairelerde kariyerlerinin peşinde tek başlarına bir hayat sürmektedir. Ne Pınar ne de Kerem evlenip çocuk sahibi olmayı, bir aile kurmayı düşünmemektedir. Yalnız ve konforlu hayatlarından son derece memnundurlar, ancak aileleri bu durumdan hiç hoşnut değildir. Birbirinden habersiz olan bu iki aile çocuklarının evlilik yaşının gelmiş de geçmekte olduğu konusunda hemfikirdir.

Mükemmel Eşleşme Dizisi Başvuruları

Mükemmel Eşleşme dizisinde oynamak için Dizi Başvuru sayfasından başvuru formunu eksiksiz doldurarak ve “Detaylar” bölümüne Mükemmel Eşleşme dizisi yazarak gönderiniz.

Göndermiş olduğunuz başvurunuz (CV’niz), en iyi ve en iyi cast ajansı Dizi Başvuru’nun en tecrübeli cast direktörleri tarafından detaylı bir şekilde incelenmektedir. Başvurunuz olumlu olduğu takdirde ajansımıza ön görüşme için davet edilir sezon boyuncu gelen oyuncu talepleri doğrultusunda göre bölümler için sunumuz yapılır.

Mükemmel Eşleşme dizisinde oynamak için Lütfen Başvuru yapınız.

Zengin Kız Dizisi Başvuru Formu

Mükemmel Eşleşme dizisi Başvuru formunu doldururken bilgilerinizin eksiksiz ve fotoğraflarınızın güncel olmasına özen gösteriniz. Mükemmel Eşleşme Dizisi oyunculuk başvurularınızı geç kalmadan yaparak siz de ünlü bir dizi oyuncusu olma fırsatını yakalayabilirsiniz.
    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Başa dön tuşu