Mevlana Dizisi Başvuru ve Oyuncu Alımları

Trt ekranlarında yayınlanacak olan mevlana dizisinde oyuncu olmak için merak ettiklerinizi sizin için açıklıyoruz. 2022 dizileri arasında yer alan Mevlana Dizisi başvuru formu ve Oyunculuk Başvuruları nasıl yapılır? Yeni dizilerde Oyuncu olmanız için başvuru şartlarını sizin için açıkladık!

Mevlana Dizisi Başvuruları

Mevlana Başvuru dizisinde oynamak için Dizi Başvuru sayfasından başvuru formunu eksiksiz doldurarak ve “Detaylar” bölümüne Mevlana Başvuru dizisi yazarak gönderiniz. Göndermiş olduğunuz başvurunuz (CV’niz), en iyi ve en iyi cast ajansı Dizi Başvuru’nun en tecrübeli cast direktörleri tarafından detaylı bir şekilde incelenmektedir. Başvurunuz olumlu olduğu takdirde ajansımıza ön görüşme için davet edilir sezon boyuncu gelen briflere göre bölümler için sunulursunuz. Mevlana dizisinde oynamak için Lütfen Başvuru yapınız.

Mevlana Dizisi Oyuncu Başvuru Formu

Mevlana dizisinde oyuncu olmak isteyen yetenekli ve istekli kişiler, tecrübeniz olsun ya da olmasın ihtiyaç halinde bu kaliteli dizide oyunculuk yapma şansınız olabilir. Mevlana Dizisi Oyunculuk Başvuru Formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak dizi için başvurunuzu ajansımıza yapabilirsiniz.

Başvurunuz ajans yöneticilerimiz tarafından titizlikle incelenip, Mevlana dizisinden oyuncu, figüran ihtiyacı için ajansımıza talepte bulunulması halinde değerlendirilip sunumunuz yapılarak sizinle iletişime geçilecektir.

Mevlana dizisinde oyuncu olmak için hemen başvurun.  Başvuru Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu