Masumlar Apartmanı Başvuru

Masumlar Apartmanı dizisi başvuru formu oyunculuğa merak salmış pek çok kişinin aradığı kelimeler arasında yer alıyor. Ülkemizde büyük bir ilgi gören dizinin TRT1 ekranlarında hereksin beğenisini topladığını söylemek mümkün. Dizi samimiyetiyle herkesi yakaladığı için tüm hızıyla devam ediyor. Figüran ve oyuncu gerektiğinde ise cast ajansları en doğru seçimi yaparak bu samimiyeti sürdürmeyi amaçlıyor. Masumlar Apartmanı oyunculuk başvurusu ile bu eşsiz ekibin bir parçası olabilirsiniz.

Masumlar Apartmanı Dizisi Künyesi

Kanal: TRT1
Yayınlanma Saati: Salı-20.00
Çekildiği Yer: İstanbul
Yapım: OGM Medya
Yönetmen: Çağrı Vila Lostuvali
Senarist: Gülseren Budaycıoğlu & Deniz Madanoğlu & Rana Mematioğlu
Oyuncu Kadrosu: Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Merve Dizdar, Esra Ruşan, Metin Coşkun, Ezgi Mola, Alper Saldıran.

Masumlar Apartmanı Dizisi Konusu

Hayatları takıntılarla dolu olan Safiye ve Gülben iki kız kardeştir. Han ise ablaları ve hasta babalarının olduğu ailesini ayakta tutmak için çabalayan bir adamdır. Zamanını iş ve ailesi arasında mekik dokuyarak geçiren Han’ın hayatı İnci ile tanışmasıyla bambaşka bir hal alır. İnci’ye gönlüne kaptıran Han, ilk defa kendi mutluluğunun peşinden koşmaya karar verir. Bu durum ailenin dinamiklerinin değişmesine neden olur.

Masumlar Apartmanı Dizisi Oyunculuk Başvuru Formu

Masumlar Apartmanı dizisi oyuncu başvurusu yapabileceğiniz form aşağıda yer almaktadır. Bu forma istenilen bilgileri ve iletişim bilgilerinizi doğru bir şekilde girmeniz gerekiyor. Figüran ihtiyacına bağlı olarak fotoğraflarınızı inceleyen cast direktörü uygun görürse sizlere ulaşılacaktır. Bu kapsamda fotoğrafların güncel olması, size ait olması ve bilgilerinizin doğruluğu önem taşımaktadır.
    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Başa dön tuşu