Leylifer Dizisi Oyunculuk Başvuru

Leylifer dizisi oyunculuk başvurusu yaparak bu yeni dizide oyuncu olabilirsiniz. Cast ajans başvuru ve oyuncu seçmeleri devam eden dizide rol almak için geç kalmayın. Ünlü isimlerle birlikte dizi oyuncusu olun.

Yapımcılığını Âlim Yapım, yönetmenliğini Metin Balekoğlu’nın üstlendiği, başrollerini Camilla Duarte ve Can Verel’in paylaştığı Leylifer dizisinde rol almak için hemen başvuru yapın.

Leylifer Dizisi Oyunculuk Başvuruları

Leylifer dizisinde oynamak için Dizi Başvuru sayfasından başvuru formunu eksiksiz doldurarak ve “Detaylar” bölümüne Leylifer dizisi yazarak gönderiniz.

Göndermiş olduğunuz başvurunuz (CV’niz), en iyi ve en iyi cast ajansı Dizi Başvuru’nun en tecrübeli cast direktörleri tarafından detaylı bir şekilde incelenmektedir. Başvurunuz olumlu olduğu takdirde ajansımıza ön görüşme için davet edilir sezon boyuncu gelen oyuncu talepleri doğrultusunda göre bölümler için sunumuz yapılır.

Leylifer dizisinde oynamak için Lütfen Başvuru yapınız.

Leylifer Dizisi Oyunculuk Başvuru Formu

Leylifer dizisi oyuncu başvuru formunu doldururken bilgilerinizin eksiksiz ve fotoğraflarınızın güncel olmasına özen gösteriniz. Leylifer dizisi için oyunculuk başvurularınızı geç kalmadan yapın. Ünlü isimlerle birlikte dizi oyunculuğu yapma fırsatını kaçırmayın.

Leylifer Dizisi Oyunculuk Başvuru Formu

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu