Kusursuz Kiracı Dizisi Başvuru

Kusursuz Kiracı Dizisi başvurusu yaparak Fox Tv’nin yeni dizisinde oyunculuk yapabilirsiniz. Cast ajans oyuncu seçmeleri devam eden dizide rol almak için geç kalmayın. Birbirinden ünlü isimlerle birlikte oyunculuk kariyerinize ilk adımı ajansımızla atabilirsiniz!

MF Yapım imzalı, Asena Bülbüloğlu imzalı, başrollerini Dilan Çiçek Deniz ve Serkay Tütüncü’nün paylaştığı Kusursuz Kiracı dizisinde rol almak için hemen başvuru yapın.

Kusursuz Kiracı Dizisi Başvuruları

Kusursuz Kiracı dizisinde oynamak için Dizi Başvuru sayfasından başvuru formunu eksiksiz doldurarak ve “Detaylar” bölümüne Kusursuz Kiracı dizisi yazarak gönderiniz.

Göndermiş olduğunuz başvurunuz (CV’niz), en iyi ve en iyi cast ajansı Dizi Başvuru’nun en tecrübeli cast direktörleri tarafından detaylı bir şekilde incelenmektedir. Başvurunuz olumlu olduğu takdirde ajansımıza ön görüşme için davet edilir sezon boyuncu gelen oyuncu talepleri doğrultusunda göre bölümler için sunumuz yapılır.

Kusursuz Kiracı dizisinde oynamak için Lütfen Başvuru yapınız.

Kusursuz Kiracı Dizisi Başvuru Formu

Kusursuz Kiracı dizisi Başvuru formunu doldururken bilgilerinizin eksiksiz ve fotoğraflarınızın güncel olmasına özen gösteriniz. Kusursuz Kiracı Dizisi oyunculuk başvurularınızı geç kalmadan yaparak siz de ünlü bir dizi oyuncusu olma fırsatını yakalayabilirsiniz.
    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Başa dön tuşu