Kiracı Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Kiracı dizisi oyunculuk başvurusu ile Fox Tv’nin yeni dizisinde rol alabilirsiniz. Kiracı Dizisi oyunculuk başvurunuzu hemen yapın.

Kiracı Dizisi başvurusu yaparak Fox Tv’nin yeni dizisinde oyunculuk yapabilirsiniz. Cast ajans oyuncu seçmeleri devam eden dizide rol almak için geç kalmayın. Birbirinden ünlü isimlerle birlikte oyunculuk kariyerinize ilk adımı bizimle atabilirsiniz!

Yapımcılığını Mf Yapım’ın, yönetmenliğini Yusuf Pirhasan’ın üstlendiği, senaryosunu Nermin Yıldırım’ın kaleme aldığı ve başrollerini Dilan Çiçek Deniz ve Bennu Yıldırımlar’ın paylaştığı Kiracı dizisinde rol almak için hemen başvuru yapın.

Kiracı Dizisi Oyunculuk Başvuruları

Kiracı dizisinde oynamak için Dizi Başvuru sayfasından başvuru formunu eksiksiz doldurarak ve “Detaylar” bölümüne Terzi dizisi yazarak gönderiniz. Göndermiş olduğunuz başvurunuz (CV’niz), en iyi ve en iyi cast ajansı Dizi Başvuru’nun en tecrübeli cast direktörleri tarafından detaylı bir şekilde incelenmektedir. Başvurunuz olumlu olduğu takdirde ajansımıza ön görüşme için davet edilir sezon boyuncu gelen oyuncu talepleri doğrultusunda göre bölümler için sunumuz yapılır. Kiracı dizisinde oynamak için Lütfen Başvuru yapınız.

Kiracı Dizisi Başvuru Formu

Kiracı dizisi Başvuru formunu doldururken bilgilerinizin eksiksiz ve fotoğraflarınızın güncel olmasına özen gösteriniz. Kiracı Dizisi oyunculuk başvurularınızı geç kalmadan yaparak siz de ünlü bir dizi oyuncusu olma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Kiracı dizisinde rol almak için hemen başvuru yapın! Başvuru Yap

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.