Kardeşlerim Dizisi Başvuru

Kardeşlerim dizisi başvuru ve oyunculuk başvuruları başladı! Kardeşlerim dizisinde oyuncu ve yardımcı oyuncu olup rol almak için tek yapmanız gereken başvuru formunu doldurmak.

Atv Ekranlarında yayınlanan yapımcılığını NG Medya’nın üstlendiği Kardeşlerim dizisinin yönetmen koltuğunda Serkan Birinci’nin oturuyor, senaryosunu Gül Abus Semerci’nin kaleme aldığı dizi oyuncu kadrosu ve konusu itibari ile izleyicilerin büyük ilgini çekiyor.

Kardeşlerim dizisinin oyuncu kadrosunda Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Halit Özgür Sarı, Su Burcu Yazgı Coşkun, Yiğit Koçak, Simge Selçuk, Damla Su İkizoğlu, Onur Seyit Yaran, Cihan Şimşek, Kaan Sevi, Melis Minkari ve Recep Usta yer alıyor.

Oyunculuk eğitimi almış ya da bulandaki yetenekli olduğunu düşünen kişiler kardeşlerim dizisi ajansını ararştırarak oyunculuk başvuru yapmayı düşünüyor. Kardeşlerim dizisi için tek yapmanız gereken aşağıdaki başvuru formunu doldurmak yeterli olacaktır. Başvurularınız dizinin cast direktörlerinden ajansımıza herhangi bir oyuncu, figüran vs. talebi olduğu takdirde değerlendirilip tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Kardeşlerim Dizisi Oyunculuk başvuru Formu
  4 Yorum

  1. Bu dizide gerçekden çok oynamak istiyorum

  2. Ben bu diziyi çok severek izliyorum ve bu diziye katilmayı çok istiyorum 1 bölüm de olsa yeter ama ben bu dizide oynamayı çok istiyorum.

  3. Yani ben 6 yaşindayken oyuncu olmayi seçmiştim ve halada istiyorum lütfen diziye beni seçersiniz seçmesenizde kizmam tamam derim inşAllah seçersiniz??☺️

  4. Bu diziye yine bu gunde basvuruda bulundum ve hic umudumu kaybetmedim sizde asla umudunuzu kaybetmeyin hep kendinize inanin ama secmezlersede aglayip uzulmeyin cunku ben ilk basvurumu 02.06.2022 yylynda yapmisdim ve halada umudumu kaybetmiyorum bu diziler olmasada buyudugumde kendi yazdygym dizide oynamayi nasip etsin allahim amin umarim bu sefer kabul ya-da kabul degil diye birsey gelirya

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Başa dön tuşu