Kanunsuz Topraklar Başvuru

Fox Tv’nin Gold Film tarafından hazırlanan Kanunsuz Topraklar dizisi oyuncu başvuru formu ve Kanunsuz Topraklar dizi için başvuru yaparken dikkat etmeniz gerekenler?

Uğur Güneş ve Esra Yıldırım’ın başrollerini paylaştığı Kanunsuz Topraklar dizisi 1939 yılında kömür şehri Zonguldak’ta bir kasabada madenci ailenin hayatını konu alıyor. Kanunsuz Topakların çekimleri Zonguldak ve İstanbul’da yapılacak. Konusu ve oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran diziye nasıl başvuru yapılacağı merak konusu olmaya başlandı. Kanunsuz Topraklar dizisinde oyuncu olmak isteyen herkes başvurularını online olarak ajansımıza yapabilirler.

Aşağıda bulunan Kanunsuz Topraklar dizisi oyuncu başvuru formunu doldurarak oyunculuk yapma fırsatını yakalayabilirsiniz. Başvuru yaperken dikkat etmeniz en önemli konu ise bilgilerinizi doğru yazmış olmanız ve fotoğraflarınızı güncel olarak eklemeniz olacak. Kanunsuz Topraklar dizisi yetkilileri tarafından ajansımıza oyuncu ihtiyaçları doğrultusunda talep olması durumunda sunumlarınız uygun roller için yapılacaktır.

Kanunsuz Topraklar Dizisi Oyuncu Başvuru Formu
    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Başa dön tuşu