Kalp Yarası Başvuru

Atv ekranlarında yayınlanan Kalp Yarası dizisi oyunculuk başvuruları başladı! Kalp yarası dizisine oyunculuk başvuruları nasıl yapılır ? Başvuru yaparken nelere dikkat etmeliyim? Kalp yarası dizisi hangi ajans? gibi sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Antakya’da çekilen Kalp Yarası dizinin yapımcılığını Süreç Film üstleniyor. Atv ekranlarında yayınlandığı ilk fragmanından itibaren konusu ve usta oyuncu kadrosu ile izleyicilerin büyük beğenisini kazanan dizi ekibinde oyuncu olarak görev almak isteyen bir çok kişi başvuru nasıl yapılır diye merak ediyor. Tecrübeli ya da tecrübesiz yeni yüzler olarak başvuru yaparak dizinin usta oyuncu kadrosunda siz de kendinize uygun bir rol fırsatı bulabilirsiniz. Web sitemizde bulunan Kalp Yarası dizisi oyunculuk başvuru formu aracılığı ile başvurularınızı online olarak yapabilirsiniz.

Kalp Yarası Dizisi Konusu

Antakya’nın iki köklü ailesinin bitmek bilmeyen çatışmasının tam ortasına, hayatlarını değiştiren tertemiz aşklarını koyan Ferit ve Ayşe’nin yüreklere dokunacak aşk öyküsünü konu alacak.

Kalp Yarası Dizisine Başvuru Yaparken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Dizi için oyunculuk başvurusu yapacak arkadaşların öncelikle dikkat etmesi gerekenlerin başında fotoğraflar ve bilgiler gelmektedir. Başvuru formunu doldururken bilgiler kısmını eksiksiz bir şekilde doldurunuz. Başvuru fotoğraflarınızı ise özenle seçmeniz sizin için avantaj sağlayacaktır.

Kalp Yarası Dizisi Oyunculuk Başvuru Formu

Kalp Yarası dizisinden ajansımıza oyuncu talebi olduğu takdirde başvurularınız değerlendirilip uygun olduğunuz roller için sunumlarınız yapılacaktır.
    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Başa dön tuşu