İyilik Dizisi Başvurusu ve Oyuncu Alımı

İyilik dizisi başvuruları başladı! Fox Tv’nin yeni sezon iddialı yapımlarından biri olan iyilik dizisi başvuru formunu doldurarak oyunculuğa ilk adımı atın!

İyilik dizisi başvurusu ile oyunculuk kariyerinize profesyonel ve alanında uzman oyuncu koçları ile devam edin. Türkiye geneli her ilden kabul ettiğimiz oyuncu adaylarına ünlü birer dizi oyuncusu olma imkanı sunuyoruz.

İyilik dizisi konusu; Neslihan’ın dışardan bakıldığında muhteşem, gıpta edilen bir hayatı vardır. Neslihan da bu ilüzyona inanmış, kusursuz bir yaşam sürdüğünü zannederken hayatta en güvendiği insanın, kocasının onu uzun zamandır aldattığını öğrenir. Üstelik de kardeşi yerine koyduğu Damla’yla Üstüne bastığı bütün taşlar yerinden oynar ve Neslihan doğruyu yanlışı, iyiyi kötüyü yeniden sorgulamak, yeniden anlamlandırmak zorunda kalır. Bunu da yeniden ayağa kalkıp, kendi için, ailesi için, çocukları için mücadele edebilmek için yapar.

İyilik Dizisi Oyuncu Başvuruları

İyilik dizisi başvurusu yapmak isteyen yetenekli ve istekli kişiler, tecrübeniz olsun ya da olmasın ihtiyaç halinde bu kaliteli dizide oyunculuk yapma şansınız olabilir. İyilik Dizisi Oyunculuk Başvuru Formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak dizi başvuru ajansının profesyonel ekibi ile oyunculuk kariyerinize ilk adımı atabilirsiniz.

İyilik Dizisi Başvuru Formu

Başvurunuz cast ajans başvuru yöneticilerimiz tarafından titizlikle incelenip, İyilik dizisinden oyuncu, figüran ihtiyacı için ajansımıza talepte bulunulması halinde değerlendirilip sunumunuz yapılarak sizinle iletişime geçilecektir.

İyilik Dizisinde rol almak için hemen başvuru yapın! Başvur

4 Yorumlar
 1. Uğur Dalkara diyor

  Merhaba Ben Uğur.Ben Mersin’in Tarsus ilçesinde oturuyorum. Benim hayalim bir dizide oynamak. Benim ezberim kuvvetli olduğu için ben oynamak istiyorum her şeyde oynarım. İyi günler. Sizleri seviyorum.

  1. admin diyor

   Uğur bey iyi dilekleriniz için teşekkür ederiz. İyilik dizisinde oyunculuk yapmak için en gerekli şeylerden birisi de istekli olmanızdır. İyilik dizisi oyuncu alımlarında başvurunuzu dikkate alacağız.

 2. Altyn diyor

  Iy gunler ben turkmenistanliyim ben bir dizide oynamayi cok istiyorum lutfen bana bir sans verin ben bu dizide oynamayi cok istiyorum

  1. admin diyor

   İyilik dizisi için yapmış olduğunuz oyunculuk başvurusu ajans yöneticilerimiz tarafından değerlendirilmeye alınmıştır.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.