İçimizdeki Ateş: Yeni Oyuncu Alımı ve Başvuru Formu

İçimizdeki Ateş dizisine yeni oyuncu alımları tüm hızıyla yapılmaya devam ediliyor. Atv ekranlarında yeni bir dizi daha seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Yapımını Fabrika Yapım’ın, yapımcılığını Öner Arslanel’in üstlendiği ‘İçimizdeki Ateş’ dizisi yakında atv ekranlarında seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Merakla beklenen dizinin ilk tanıtımı yayınlandı.

‘İçimizdeki Ateş’in ilk teaser’ı ile birlikte, genç avukatlara hayat veren İpek Filiz Yazıcı, Atakan Hoşgören, Gizem Arıkan, Demirhan Demircioğlu iddialarını ortaya koyarken; başarılı avukatları oynayan Burak Sevinç ve Ceren Benderlioğlu da canlandırdıkları karakterlerin yaşadıkları büyük trajedilerinin de ilk ipuçlarını verdiler.

Yönetmenliği Murat Onbul’a ait olan projenin senaryosunu Nimet Erdem, Birol Elginöz ve Nur Özlem Elginöz kaleme alıyor. Dizi için tecrübeli ya da tecrübesiz fark etmeksizin İçimizdeki Ateş dizisi oyuncu başvurunuzu ajansımıza yapabilirsiniz.

İş dünyasına ilk adımlarını atan güçlü, zeki, hırslı ve başarılı dört gencin hayata tutunma ve hayallerine ulaşma hikayesini konu alacak ‘İçimizdeki Ateş’in zengin oyuncu kadrosunda Burak Sevinç, Ceren Benderlioğlu, İpek Filiz Yazıcı, Atakan Hoşgören, Gizem Arıkan, Demirhan Demircioğlu, Erdem Şanlı, Bilgesu Kural yer alıyor.

2 Yorum

  1. Merhaba , yurt disinda yasiyorum ve ezberlemekte cok iyim . Yasim 17 .

    1. 18 yaşından küçük olduğunuz için velinizle birlikte dizi oyunculuğu başvurunuzu yapabilirsiniz. Yaptığınız başvurular içimizdeki ateş dizisi için değerlendirilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu