İçimizdeki Ateş Dizisi Oyunculuk Başvurusu

İçimizdeki Ateş dizisi başvuru formu ile dizi oyunculuğu başvuruları başladı. İçimizdeki Ateş dizisi için oyunculuk başvuru formunu hemen doldurun.

Gençlik kitabından uyarlanan ve insanların çokça dikkatini çeken dizi izleyicileri ekran başına kilitleyecek gibi duruyor.

Atakan Hoşgören dizinin ilk başrol oyuncularından oldu! Dizinin diğer rol ve karakterleri içinde yeni oyuncu ve yüzler ile görüşmeler devam ediyor.

Şimdiden oyuncu olarak bu harika dizide görev almak isteyenler oyunculuk başvurularının nasıl yapılacağını ve aranan şartları araştırıyor. Bu yazımızda sizlere başvuru aşamaları ve dikkat edilmesi gerekenlerden bahsettik.

İçimizdeki Ateş Dizisi Oyuncu Başvuruları

ATV, yeni yaz dizisi İçimizdeki Ateş’i duyurdu. Fabrika Yapım’ın yapımcısı olacağı İçimizdeki Ateş dizisinde yönetmen olarak Murat Onbul, senarist olarak ise Nimet Erdem ile Veli Kaya ikilisi yer alacak.

Yeni sezonda dizi atağına başladı. 2022 yılında birbirinden başarılı dizilere imza atan Atv bu dizi ile çok fazla reyting alacak gibi duruyor. Dizinin çekimleri ve cast oyuncu seçmeleri tüm hızıyla devam ederken yeni yüz ve yeteneklere de oyunculuk konusunda şans tanıyoruz.

İçimizdeki Ateş Dizisi Oyunculuk Başvurusunda Dikkat Edilecek Noktalar ?

İçimizdeki Ateş dizisi için oyunculuk başvurusu yapmak isteyen kişiler başvuru formunu doldururken bilgilerinin doğruluğuna büyük önem göstermelidirler. Ayrıca yükleyeceğiniz fotoğrafların güncel ve yeni çekilmiş olması da önemlidir.

İçimizdeki Ateş Dizisi Oyuncu Başvuru Formu

Oyunculuk başvurusu yapmak isteyen kişiler İçimizdeki Ateş dizisinden talep olduğu takdirde cast direktörlerine sunulmak üzere başvurunuzu online olarak yapabilirler. Başvurunuz titizlikle incelenip tarafınıza en kısa sürede dönüş yapılmaktadır.

İçimizdeki Ateş dizisinde oyuncu olmak için hemen başvuru yapın. Başvuru Yapın!

Dizi Başvuru Formu
    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Başa dön tuşu