Hayallerim, Babam ve Sen Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Hayallerim, Babam ve Sen dizisi oyunculuk başvuru formu ile Kanal D’de yayınlanacak dizi için oyuncu başvurusu detayları.

Hayallerim, Babam ve Sen dizisi için yeni oyuncu alımları yapılmaya devam ediliyor. Hayallerim, Babam ve Sen dizisi oyuncu başvurusu yapmak için geç kalmayın.

Cast Ajans oyuncu seçmeleri devam eden Kanal D’nin yeni dizisinde rol almak için geç kalmayın! Birbirinden ünlü isimlerle birlikte oyunculuk kariyerinize ilk adımı bizimle atabilirsiniz!

Yapımcılığını Focus Film’in yaptığı, yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan’ın oturduğu, senaryosunu Sırma Yanık’ın yazdığı ve başrollerini Berrak Tüzünataç ve Ozan Dolunay’ın paylaştığı Hayallerim, Babam ve Sen dizisinde oyuncu olmak için hemen başvuru yapın.

Hayallerim, Babam ve Sen Dizisi Oyunculuk Başvuruları

Hayallerim, Babam ve Sen dizisinde oynamak için Dizi Başvuru sayfasından başvuru formunu eksiksiz doldurarak ve “Detaylar” bölümüne Hayallerim, Babam ve Sen dizisi yazarak gönderiniz. Göndermiş olduğunuz başvurunuz (CV’niz), en iyi ve en iyi cast ajansı Dizi Başvuru’nun en tecrübeli cast direktörleri tarafından detaylı bir şekilde incelenmektedir. Başvurunuz olumlu olduğu takdirde ajansımıza ön görüşme için davet edilir sezon boyuncu gelen oyuncu talepleri doğrultusunda göre bölümler için sunumuz yapılır.

Hayallerim, Babam ve Sen Dizisi Oyuncu Başvurusu

  1. Hayallerim, Babam ve Sen oyuncu başvuru formunu doldururken bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olmasına dikkat ediniz.
  2. Fotoğraflarınızın güncel, yüz ve boydan fotoğraflar gönderiniz.
  3. Şehir kısmına ise yaşadığınız şehri yazınız.
  4. Son olarak detaylar kısmına ise oyunculuk konusunda varsa deneyimleriniz, tecrübe ve iletmek istediklerinizi yazmalısınız.
Hayallerim, Babam ve Sen oyunculuk başvurularınızı geç kalmadan yaparak siz de ünlü bir dizi oyuncusu olma fırsatını yakalayabilirsiniz. Başvuru Yap
Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.