Hakime Hanım Başvuru (Hızlı Başvuru)

Hakime Hanım dizisi oyunculuk başvurusu yaparak Atv’nin yeni dizisinde oyunculuk yapabilirsiniz. Cast ajans oyuncu seçmeleri devam eden dizide rol almak için geç kalmayın. Ünlü oyuncularla birlikte sizde oyuncu olarak adınızı duyurabilirsiniz.

Yapımcılığını Tims&B üstlendiği ve başrolünde Vahide Perçin’in oynayacağı Hakime Hanım dizisi oyunculuk başvurularınızı ajansımıza yapabilirsiniz.

Hakime Hanım Dizisi Oyunculuk Başvuruları

Hakime Hanım dizisinde oynamak için Dizi Başvuru sayfasından başvuru formunu eksiksiz doldurarak ve “Detaylar” bölümüne Hakime Hanım dizisi yazarak gönderiniz. Göndermiş olduğunuz başvurunuz (CV’niz), en iyi ve en iyi cast ajansı Dizi Başvurunun en tecrübeli cast direktörleri tarafından detaylı bir şekilde incelenmektedir. Başvurunuz olumlu olduğu takdirde ajansımıza ön görüşme için davet edilir sezon boyuncu gelen oyuncu talepleri doğrultusunda göre bölümler için sunumuz yapılır.

Başvuru Formu

Hakime Hanım dizisi Başvuru formunu doldururken bilgilerinizin eksiksiz ve fotoğraflarınızın güncel olmasına özen gösteriniz. Hakime Hanım Dizisi oyunculuk başvurularınızı geç kalmadan yaparak siz de ünlü bir dizi oyuncusu olma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Hakime Hanım dizisinde rol almak için hemen başvurun! Başvuru Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu