Hacı Bayram-ı Veli

Aşkın Yolculuğu Hacı Bayram-ı Veli Oyunculuk Başvuruları

Aşkın Yolculuğu Hacı Bayram-ı Veli Dizisi oyunculuk başvuruları başladı. Tecrübeniz yada profesyonel olmanıza gerek yok. Herhangi bir ihtiyaç halinde bu dizide yer almanız mümkün. Haydi sende kendine güveniyorsan ajansımıza gel ve başvurunu yap.

Başvurular ajans yöneticilerimiz tarafından detaylıca incelendikten sonra ihtiyaç halinde değerlendirilip, sunumunuz yapılacaktır.

Aşkın Yolculuğu Hacı Bayram-ı Veli Dizisi Konusu?

Anadolu’da İslamiyetin filizlenmesinde büyük emeği olan Hacı Bayram-ı Veli’nin ‘’bildim, buldum, oldum’’ düsturunu işleyecek ve onun tasavvuf konusunu ekranlara yansıtılacaktır.

Aşkın Yolculuğu Hacı Bayram-ı Veli Dizisi Ajansı, Yapımcısı ve Kanalı?

Aşkın Yolculuğu Hacı Bayram-ı Veli dizisinin yapımcısı Kemal Tekden’dir. Yönetmeni ise Yücel Hüdaverdi’dir. Aşkın yolculuğu Hacı Bayram-ı Veli dizisi 26 bölüm olarak TRT1 de yayınlanacak.

Aşkın Yolculuğu Hacı Bayram-ı Veli Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Birçok bilinen isim ile kurulan kadroyu sizler için açıklıyoruz. Eğer ki siz de bir oyuncu olmak istiyorsanız hiç zaman kaybetmeden ajansımıza başvuru yapabilirsiniz. İşte Hacı Bayram-ı Veli dizisi oyuncu kadrosu ve karakterleri;

  • Molla Numan: Burak SEVİNÇ
  • Somuncu Baba: Hüseyin SOYSALAN
  • Abdal Murat: Atakan YARIMDÜNYA
  • Mevlüt Bey: Sinan ALBAYRAK
  • Ayşe Hatun: Sena ÇAKIR
  • Molla Rüstem:Fırat TOPKORUR

Aşkın Yolculuğu Hacı Bayram-ı Veli Oyuncu Adaylarında Aranan Şartlar?

Hacı Bayram-ı Veli dizisi ve diğer dizilerde oyuncu olabilmeniz için bazı şartlar gerekiyor. Bu şartlardan kısaca bahsetmek gerekirse;

  • Dizi Trt stüdyolarında çekildiği için seyahat problemi olmaması
  • İslami dizilere karşı bir ilginizin olması
  • Oyunculuk yapabilmek için istekli olmak

yukarıdaki üç ana unsur kısaca Aşkın Yolculuğu Hacı Bayram-ı Veli dizisinde oyuncu olmak isteyenlerde bulunması gereken şartlardandır.

Aşkın Yolculuğu Hacı Bayram-ı Veli Dizisinde Oyuncu Olmak için Eğitim Şart Mı?

Aşkın Yolculuğu Hacı Bayram-ı Veli dizisinde eğitim şartı aranmıyor , aynı diğer dizilerde de aranmadığı gibi.
Oyuncu olmanın uzun bir yol olduğunu bilmeniz gerekir, önce ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi belirleyerek işe başlamalısınız.

Aşkın Yolculuğu Hacı Bayram-ı Veli Dizisi Oyunculuk Başvuru Formu

Hayallerine ulaşman için önce kendine sonra da o hayallere küçük dokunuşlar eklemek için de bize ihtiyacın var, ailemize katılmaya ne dersin? O yüzden hemen başvuru formunu doldurup dizi oyuncusu olmak için geç kalmayın!

1- Oyunculuk Başvuru Değerlendirmesi

Başvuru değerlendirmeniz yüklediğiniz fotoğraflara ve bilgilerinize göre değerlendiriliyor. Fotoğraflarınızın güncel ve yeni olmasına özen göstermelisiniz.Aşkın Yolculuğu Hacı Bayram-ı Veli ve diğer projelerimizde sen de ismini duyurup ünlü bir oyuncu olmak istiyorsan bize katılabilirsin. Yapman gereken tek şey dizi başvuru formu ile bilgilerini göndermek.

2- Oyuncu Başvurusu Sonuç

Oyuncu adayı başvuruları detaylı ve titiz bir şekilde ajans yöneticilerimiz tarafından inceleniyor. Ajansımıza talepte bulunulduğu takdirde değerlendirilip sunumunuz gerçekleştiriliyor. Bunun sonucunda sizinle iletişime geçiliyor ve detaylar aktarılıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu