Güzel Günler Dizisi Oyuncu Başvurusu

Güzel Günler dizisi oyunculuk başvurusu başladı! Tmc Film’in Güzel Günler dizisi ajansı ve 2022 oyunculuk başvuru formu.

Oyuncu seçmeleri devam eden Güzel Günler dizisinde oyuncu olup kariyerinize iyi bir başlangıç yapabilirsiniz. Ünlü oyuncu kadrosuna ve iddialı bir dizi oyunculuğu öğrenmek için avantaj sağlayacaktır.

Güzel Günler Dizisi Konusu: Vanlı bir genç kızın ve beşik kertmesinin yaşadığı olaylara yer verilen dizi Selma ile Mihran arasındaki bitmeyen aşkı ve bu aşkın arkasındaki mutlu aileyi anlatıyor.

Güzel Günler Dizisi Yapımcısı: TMC Film Güzel Günler dizisi yapımcısıdır. Yönetmenliğini Osman Taşçı yapıyor. Dizide Binnur Kaya (Kısmet), Zeynep Çamcı (Altan), Olgun Toker (Atakan), Ecem Erkek (Füsun), Mert Denizmen (Feyyaz), Leyla Tanlar, Seray Gözler, Orkuncan İzan, Yıldıray Oyuncuları gibi ustalar yer alıyor. Güzel Günler dizisi oyunculuk başvurusu yapıp, dizide rol almak için geç kalmayın! Usta bir oyuncu kadrosuna sahip olacak diziye yeni yüz ve oyuncu alımları devam ediyor.

Güzel Günler Dizisi Ajansı: Dizi oyunculuğu yapmaya istekli bir çok kişi tarafından Güzel Günler Dizisi Ajansı merak edilmektedir. Dizi, film, oyunculuk ajanslarına başvuru yapıp rol almak isteyen bir çok kişi Güzel Günler dizisi hangi ajansla çalışıyor diye arama yapmaktadır. Güzel Günler dizisi ajansı ve diğer diziler tek bir ajans ile çalışmamaktadır. Uygun rol ve karakter için doğru kişi hangi ajansta ise sunum yapılması istenir.

Güzel Günler Dizisi Oyunculuk Başvurusu 2022

Güzel Günler dizisi oyunculuk başvurusu için Dizi Başvuru sayfasından başvuru formunu eksiksiz doldurarak ve “Detaylar” bölümüne Güzel Günler dizisi yazarak gönderiniz.

Yapmış olduğunuz dizi oyunculuk başvurusu, en iyi cast ajansı Dizi Başvuru’nun tecrübeli cast direktörleri tarafından detaylı bir şekilde incelenmektedir. Başvurunuz olumlu olduğu takdirde ajansımız tarafından bilgilendirilmeniz yapılır. 2022 yılı Güzel Günler dizi sezonu boyunca gelen oyuncu talepleri doğrultusuna göre bölümler için sunumuz yapılır.

Güzel Günler dizisinde oynamak için lütfen başvuru yapınız.

Güzel Günler Dizisi Oyunculuk Başvuru Formu

Dizi oyunculuğu için başvuru formunu doldururken bilgilerinizin eksiksiz ve fotoğraflarınızın güncel olmasına özen gösteriniz. Güzel Günler dizisi oyunculuk başvuru formu geç kalmadan doldurun. Bizimle birlikte ünlü bir dizi oyuncusu olma fırsatını yakalayın.

Güzel Günler Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu