Gülümse Kaderine Oyunculuk Başvurusu

Gülümse Kaderine oyunculuk başvurusu yapmak için geç kalmayın. Hayalinizdeki oyunculuk kariyerine bizimle adın atın. Türkiye’nin en iyi cast ajansı olan ekibimizle çalışma fırsatınız olsun.

Gülümse Kaderine Oyunculuk Başvurusu için Detaylı Bilgiler

Gülümse Kaderine oyunculuk başvurusu başladı. Tecrübeniz yada profesyonel olmanıza gerek yok. Herhangi bir ihtiyaç halinde bu dizide yer almanız mümkün. Haydi sende kendine güveniyorsan ajansımıza gel ve başvurunu yap.

Oyunculuk Başvurunuz ajans yöneticilerimiz tarafından detaylıca incelendikten sonra ihtiyaç halinde değerlendirilip, sunumunuz yapılacaktır.

Gülümse Kaderine Dizisi Konusu?

Bursa’da bir yetiştirme yurdunda büyüyen Eda ve Yaren, birbirlerini kız kardeş olarak sayıp kimsesizliklerini gidermeye çalışan iki gençtir. Yaren tıp fakültesini kazanıp doktor olmak isterken, Eda liseyi terk etmiş ve okuyarak istediklerini elde edemeyeceğini düşünmüştür.

On sekiz yaşlarını dolduran iki genç kız kendi hayatlarını kurmak için didinirken, katıldıkları bir ev partisi hayatlarını sonsuza dek değiştirecektir. Yaren tüm geçmişine dair detaylara ulaşırken, Eda bu yolda yaşanan sorunları kendi lehine çevirecektir.

Gülümse Kaderine Dizisi Ajansı, Yapımcısı ve Kanalı?

Gülümse Kaderine dizisinin yapımcısı Avşar Film‘dir. Yönetmen koltuğunda ise Ataç Çiçek oturuyor. Gülümse Kaderine dizisi Fox Tv ekranlarında yayınlanıyor.

Gülümse Kaderine Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Birçok bilinen isim ile kurulan kadroyu sizler için açıklıyoruz. Eğer ki siz de bir oyuncu olmak istiyorsanız hiç zaman kaybetmeden ajansımıza başvuru yapabilirsiniz. İşte Gülümse Kaderine dizisi oyuncu kadrosu ve karakterleri;

 1. Bahar Şahin – Eda
 2. Sude Zülal Güler – Yaren
 3. Mine Tugay – Neval
 4. Doğan Bayraktar – Kanat
 5. Erkan Meriç – Fırat
 6. Burak Sergen –
 7. Ahu Sungur –
 8. Yalçın Hafızoğlu – Can
 9. Aslı Sümen – Ayşegül
 10. Ülkü Hilal Çiftçi – Defne
 11. Nazan Diper – Hacer
 12. Aslı Samat – Nil
 13. Gamze Demirbilek – Sevim
 14. Sevinç Kumaş – Banu
 15. Aysima Zeynep Erişir – Yaren’in küçüklüğü
 16. Alina Akçay – Eda’nın küçüklüğü
 17. Suna Selen

Gülümse Kaderine Oyuncu Adaylarında Aranan Şartlar?

Gülümse Kaderine oyunculuk başvurusu yapmak ve diğer dizilerde oyuncu olabilmeniz için bazı şartlar gerekiyor. Bu şartlardan kısaca bahsetmek gerekirse;

 • Dizi setine gelip gitmek için seyahat problemi olmaması
 • Gülümse Kaderine dizisinde oyuncu olmak için en temel şart yetenekli olup kameralara kendini sevdirebilecek olmak.
 • Oyunculuk yapabilmek için istekli olmak.

Yukarıdaki üç ana madde kısaca Gülümse Kaderine dizisinde oyuncu olmak isteyenlerde bulunması gereken şartlardandır.

Gülümse Kaderine Dizisinde Oyuncu Olmak için Eğitim Şart Mı?

Diğer dizi, film, reklam vb. projelerde oyunculuk yapmak için eğitim şartı aranmadığı gibi Gülümse Kaderine dizisinde de eğitim şartı aranmıyor. Oyuncu olmanın uzun bir yol olduğunu bilmeniz gerekir, önce ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi belirleyerek işe başlamalısınız.

Gülümse Kaderine Dizisi Oyunculuk Başvurusu Formu

Hayallerine ulaşman için önce kendine sonra da o hayallere küçük dokunuşlar eklemek için de bize ihtiyacın var, ailemize katılmaya ne dersin? O yüzden hemen dizisi başvuru formunu doldurup dizi oyuncusu olmak için geç kalmayın!

1- Oyunculuk Başvurusu Değerlendirmesi

Başvuru değerlendirmeniz yüklediğiniz fotoğraflara ve bilgilerinize göre değerlendiriliyor. Fotoğraflarınızın güncel ve yeni olmasına özen göstermelisiniz. Gülümse Kaderine ve diğer projelerimizde sen de ismini duyurup ünlü bir oyuncu olmak istiyorsan bize katılabilirsin. Yapman gereken tek şey dizi başvuru formu ile bilgilerini göndermek.

2- Oyuncu Başvurusu Sonuç

Oyuncu adayı başvuruları detaylı ve titiz bir şekilde ajans yöneticilerimiz tarafından inceleniyor. Ajansımıza talepte bulunulduğu takdirde değerlendirilip sunumunuz gerçekleştiriliyor. Bunun sonucunda sizinle iletişime geçiliyor ve detaylar aktarılıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu