Gül Masalı Dizisi Yeni Oyuncu Alımı!

Gül Masalı dizisi için yeni oyuncu alımları yapılmaya devam ediliyor. Gül masalı dizisi oyuncu başvurusu yapmak için geç kalmayın.

Cast ajans seçmeleri devam eden Gül Masalı’nın başrol oyuncuları belli oldu!

Yapımcılığını Pastel Film’in, proje tasarımını Soner Caner’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Sadullah Şentürk’ün oturacağı ve senaryosunu Aybars Bora ile Dilek Aydoğdu’nun kaleme aldığı dizinin oyuncu alımları ve hazırlık çalışmaları devam ediyor.

“Annelerin kaderi, kızlarının çeyizidir” sloganıyla çekilecek olan ve yaz sezonunda ekrana gelecek dizide Erdem Kaynarca (Toprak) ile Gülper Özdemir (Gonca) başrol oynayacak.

Gül Masalı dizisi Atv ekranlarında yayınlanacak. Gül Masalı dizisi oyunculuk başvuru formunu doldurup siz de dizi oyuncusu olma fırsatını yakalayın.

4 Yorum

  1. Isparta için farklı ve gurur vericibbir dizi olucak, heyecanlıyız

    1. Konusu ve oyuncuları itibari ile gül masalı dizisi gerçekten ilgi çekici bir dizi olacak. İzleyicileri ekranlara kilitleyeceğinden eminim.

  2. Ben bir senarist ve kamera önü oyuncuyum. Ama üretim kanallarından destek yok. Iraklıyım, 22 yaşındayım ama yeteneğim ve zekam yüksek. Bana bir şans verirseniz sevinirim.

    1. Dizi oyunculuğu başvurusu yapabilirsiniz. Özellikleriniz ve roller için uygun olup olmadığınız değerlendirilerek tarafınıza bilgi verilecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu