Gül Masalı Dizisi Başvuru Şartları ve Oyuncu Başvuru Formu

Gül Masalı dizisi oyunculuk başvuruları başladı! Dizi için yeni yüz ve oyuncu alımları devam ediyor. Gül Masalı dizisi ajans başvurusu yaparak dizi oyuncusu olun!

Ekranların en çok merak edilen yeni dizisi “Gül Masalı” başvuru şartları ve oyuncu başvuru formunu sizler için detaylı bir şekilde açıkladık.

Gül Masalı dizisi konusu; Gül Masalı, annesinin ölümüyle kendisine kalan miras sayesinde geçmişin gizemli sırlarıyla karşılaşan Gonca’nın ve Isparta’nın önde gelen ailelerinden Atabey ailesinin oğlu Toprak’ın hikayesini konu alıyor.

Gül Masalı oyuncu kadrosunda Gülper Özdemir ve Erdem Kaynarca’nın yanı sıra Sarp Can Köroğlu, Bülent Düzgünoğlu, Gülçin Hatıhan, Arif Pişkin, Ayşenil Şamlıoğlu, Suat Sungur ve Sait Genay gibi önemli isimler yer alıyor. Cast çalışmaları ve yeni bölüm çekimleri devam eden dizi için sürekli olarak yeni oyuncular ve yeni yüzler oyuncu ekibine dahil olmaya devam ediyor.

Gül Masalı dizisinde oyuncu olmak isteyen yetenekli ve istekli kişiler, tecrübeniz olsun ya da olmasın ihtiyaç halinde bu kaliteli dizide oyunculuk yapma şansınız olabilir. Gül Masalı Dizisi Oyunculuk Başvuru Formu‘nu eksiksiz bir şekilde doldurarak dizi için başvurunuzu ajansımıza yapabilirsiniz.

Başvurunuz dizi ajans yöneticilerimiz tarafından titizlikle incelenip, Gül Masalı dizisinden oyuncu, figüran ihtiyacı için ajansımıza talepte bulunulması halinde değerlendirilip sunumunuz yapılarak sizinle iletişime geçilecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu