Gizli Saklı Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Gizli Saklı dizisi için yeni oyuncu alımları yapılmaya devam ediliyor. Gizli Saklı dizisi oyuncu başvurusu yapmak için geç kalmayın.

Yapımcılığını Yağmur Ünal’ın sahibi olduğu No: 9 Productions’ın üstlendiği Gizli Saklı’nın hazırlıkları tamamlandı ve çekimlere başlandı. Senaryosunu ve yönetmenliğini Şahin Altuğ’un yaptığı Gizli Saklı dizisinin ilk tanıtım videosu yayınlandı ve büyük beğeni topladı. Dizinin oyuncu alımları ve hazırlık çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Fox Tv’nin yeni dizisi Gizli Saklı’nın başrollerinde Sinem Ünsal ve Halit Özgür Sarı yer alıyor.

Gizli Saklı Dizisi Konusu

Polis akademisinden yeni mezun olan Naz, annesi ve dayısı ile hayatını geçirmektedir. Tarık isimli bir mafya babasının peşine düşen polis teşkilatı, Naz ve yerinde duramayan polis memuru Pamir’i gizli görevde bir araya getirmeye karar verir. Yeni evli bir çift kılığına girecek olan Naz ve Pamir, mafya ailesinin evine taşınacak ve Tarık Koşuoğlu’nun güvenini kazanarak adaleti sağlamaya çalışacaklardır.

Gizli Saklı Dizisi 2022 Oyuncu Başvuru Formu

Gizli Saklı dizisi Fox Tv ekranlarında yayınlanacak. Gizli Saklı dizisi oyunculuk başvuru formunu doldurup siz de dizi oyuncusu olma fırsatını yakalayın. Başvuru esnasında bilgilerinizi doğru yazıp güncel fotoğraflarınızdan yüklemeniz gerekmektedir.

Gizli Saklı dizisi oyunculuk başvurularınızı geç kalmadan yaparak siz de ünlü bir dizi oyuncusu olma fırsatını yakalayabilirsiniz. Başvuru Yap!

2 Yorum

  1. Çoçukluk hayalim oyuncu olmak çok istiyorum teşekürler.

  2. Çocukluk hayalim oyuncu olmak cok istiyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu