Gelsin Hayat Bildiği Gibi Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi oyunculuk başvuruları başladı! Dizi için yeni yüz ve oyuncu alımları devam ediyor. Hemen ajans başvurusu yaparak dizi oyuncusu olun!

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Dizisi Konusu; Hakkında herkesin yorum yaptığı ‘Z Kuşağı’na gerçekçi bir bakış atmaya hazırlanan ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’, hayata bir sıfır geride başlamış bir grup gencin hayatlarını değiştirecek. Sadi Payaslı ile tanıştıktan sonra yaşadıklarını konu alacak ve “Herkes ikinci bir şansı hak eder” diyecek.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde oyuncu olmak isteyen yetenekli ve istekli kişiler, tecrübeniz olsun ya da olmasın ihtiyaç halinde bu kaliteli dizide oyunculuk yapma şansınız olabilir. Gelsin Hayat Bildiği Gibi Dizisi Oyunculuk Başvuru Formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak dizi için başvurunuzu ajansımıza yapabilirsiniz.

Başvurunuz dizi ajans yöneticilerimiz tarafından titizlikle incelenip, Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinden oyuncu, figüran ihtiyacı için ajansımıza talepte bulunulması halinde değerlendirilip sunumunuz yapılarak sizinle iletişime geçilecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu