Gelecek Uzun Sürer Dizisi Başvuru

Gelecek Uzun Sürer Dizisi başvurusu yaparak Fox Tv’nin yeni dizisinde oyunculuk yapabilirsiniz. Cast ajans oyuncu seçmeleri devam eden dizide rol almak için geç kalmayın. Birbirinden ünlü isimlerle birlikte oyunculuk kariyerinize ilk adımı ajansımızla atabilirsiniz!

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, başrollerini Aslıhan Malbora, Mert Yazıcıoğlu, Hafsanur Sancaktutan’ın paylaştığı Gelecek Uzun Sürer dizisinde rol almak için hemen başvuru yapın.

Gelecek Uzun Sürer Dizisi Başvuruları

Gelecek Uzun Sürer dizisinde oynamak için Dizi Başvuru sayfasından başvuru formunu eksiksiz doldurarak ve “Detaylar” bölümüne Gelecek Uzun Sürer dizisi yazarak gönderiniz.

Göndermiş olduğunuz başvurunuz (CV’niz), en iyi ve en iyi cast ajansı Dizi Başvuru’nun en tecrübeli cast direktörleri tarafından detaylı bir şekilde incelenmektedir. Başvurunuz olumlu olduğu takdirde ajansımıza ön görüşme için davet edilir sezon boyuncu gelen oyuncu talepleri doğrultusunda göre bölümler için sunumuz yapılır.

Gelecek Uzun Sürer dizisinde oynamak için Lütfen Başvuru yapınız.

Gelecek Uzun Sürer Dizisi Başvuru Formu

Gelecek Uzun Sürer dizisi Başvuru formunu doldururken bilgilerinizin eksiksiz ve fotoğraflarınızın güncel olmasına özen gösteriniz. Gelecek Uzun Sürer Dizisi oyunculuk başvurularınızı geç kalmadan yaparak siz de ünlü bir dizi oyuncusu olma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu