Gecenin Ucunda Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Gecenin Ucunda dizisi oyunculuk başvurusu yapmak için bilmeniz gerekenleri açıkladık. Oyuncu seçmeleri ve yeni oyuncu alımları başladı!

Tmc Fim’in yapımcılığını üstlendiği, başrollerini Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu’nun paylaştığı Gecenin Ucunda dizisinde rol almak için hemen başvuru yapın. Peride Celal’in romanından diziye uyarlanan Gecenin Ucunda oyuncuları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Yeni ve genç yeteneklere dizide yer veriliyor.

Gecenin Ucunda Dizisi Oyunculuk Başvuruları

Gecenin Ucunda dizisinde oynamak için Dizi Başvuru sayfasından başvuru formunu eksiksiz doldurarak ve “Detaylar” bölümüne Gecenin Ucunda dizisi yazarak gönderiniz.

Göndermiş olduğunuz başvurunuz (CV’niz), en iyi ve en iyi cast ajansı Dizi Başvuru’nun en tecrübeli cast direktörleri tarafından detaylı bir şekilde incelenmektedir. Başvurunuz olumlu olduğu takdirde ajansımıza ön görüşme için davet edilirsiniz. Gecenin Ucunda dizisinden sezon boyuncu gelen oyuncu talepleri doğrultusunda göre bölümler için sunumuz yapılır.

Gecenin Ucunda dizisinde oynamak için Lütfen Başvuru yapınız.

Gecenin Ucunda Dizisi Oyunculuk Başvuru Formu

Gecenin Ucunda dizisi oyuncu başvuru formunu doldururken bilgilerinizin eksiksiz ve fotoğraflarınızın güncel olmasına özen gösteriniz. Cast ajans başvuru ve oyunculuk başvurularınızı geç kalmadan yapın. Ünlü isimlerle birlikte dizi oyunculuğu yapma fırsatını kaçırmayın.

Gecenin Ucunda Dizisi Oyunculuk Başvuru Formu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu