Duy Beni Dizisi Yeni Oyuncularla Bomba Gibi Geliyor!

Duy Beni Dizisi Yeni Oyuncularla yaz sezonuna Bomba Gibi Geliyor! Star’da seyirciyle buluşacak olan dizide Rabia Soytürk, Caner Topçu, Berk Hakman, Helin Kandemir ve Burak Can’ın rol alacağı ortaya çıkmıştı. Ali Balcı’nın yönetip Makbule Kosif’in ise kaleme aldığı dizide güçlü bir oyuncu kadrosu yer alıyor.

Cast ve oyuncu seçmeleri devam eden diziye tecrübeli ve tecrübesiz yeni yüzler aranıyor. Oyunculuk yapmak ve isminizi duyurmak için çok kaliteli bir dizi projesi ile başlayabilirsiniz.

Çekimleri önümüzdeki günlerde başlayacak olan dizide Durul Bazan, Murat Daltaban, Feride Çetin, Aytaç Uşun, Alper Atak, Bedia Ener, Hamdi Alp, Sümeyye Aydoğan, Utku Çakır, Taha Bora Elkoca, Gökçe Güneş Doğrusöz, Jasmin Berkiş, Yeliz Akay, Cemre Özşişman, Meltem Akçöl, Dilara Sümbül ve İbrahim Yıldız gibi birbirinden başarılı isimler rol alacak.

Bir birinden usta oyuncularla beraber siz de Duy Beni dizisi oyunculuk başvurusu yaparak kariyerinize iyi bir başlangıç yapabilirsiniz.

“Bu dizideki tüm karakterler ve olaylar hayal ürünüdür. Ancak Unutulmamalıdır ki herhangi bir sorunun çözümü için atılacak ilk adım onun farkında olmaktır” sloganıyla çekilecek olan dizide olaylar liseli Ekim’in yaşadığı trajik olayla başlıyor. Ekim okula giderken en yakın arkadaşı Meltem’e bir araba çarpar ve kaçar. Kazanın ardından Meltem’in belden aşağısı felç kalır. Tüm mahalleli kaçan aracın peşine düşer. Aracın girdiği yer karanlık sırları olan Doğru Koleji’dir.

2 Yorum

  1. Daha önce oyunculuk yaptım. Duy Beni dizisi için oyunculuk başvurusu da yaptım. İnsallah bana kısa sürede dönüş yaparsınız gerçekten çok memnun olurum.

    1. Ajans yöneticilerimiz tarafından yaptığınız oyunculuk başvurunuz değerlendirmeye alınmıştır. Duy Beni Dizisi ve diğer dizilerde uygun roller için değerlendirileceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu