Duy Beni Dizisi Yeni Oyuncu Alımı!

Duy Beni dizisine yeni oyuncular alınmaya devam ediliyor. Çekimleri son sürat devam eden Duy Beni dizisi Oyunculuk Başvurusu için geç kalmayın!

Yapımcılığını Süreç Film’in, yönetmenliğini Ali Balcı’nın üstlendiği, senaryosunu Makbule Kosif ile Gülsev Karagöz’ün kaleme aldığı, başrolünü Berk Hakman, Rabia Soytürk, Caner Topçu, Murat Daltaban ve Durul Bazan’ın paylaştığı dizinin çekimleri bugün başladı.

Öte yandan dizinin kadrosuna rehber öğretmen Bahar karakteriyle son olarak ‘Obsesyon’ adlı filmde yer alan güzel oyuncu Ege Kökenli dahil oldu.

Duy Beni dizisinde oyuncu olmak isteyen yetenekli ve istekli kişiler, tecrübeniz olsun ya da olmasın ihtiyaç halinde bu kaliteli dizide oyunculuk yapma şansınız olabilir. Duy Beni Dizisi Oyunculuk Başvuru Formu ‘nu eksiksiz bir şekilde doldurarak dizi için başvurunuzu ajansımıza yapabilirsiniz.

Duy Beni, Haziran’da Star TV’de başlıyor!

13 Yorum

 1. Oyunculuk insanın ruhunda olmalı bence. Adı üstün de oynuyorsun! Oyunculuk yapmak için de Duy Beni Dizisi iyi bir seçim olacaktır.

  1. Ayşe hanım bu güzel yorumunuz için teşekkürler. Duy Beni Dizisi için yapmış olduğunuz oyunculuk başvurunuz değerlendirilmeye alınmıştır.

 2. Duy beni dizisinin oyuncusu olmak istiyorum. Oyunculuk eğitimim var. Eğitim yeri Afyon çay gençlik merkezinde sinema kursu aldım.

  1. Merhabalar Songül hanım, başvurunuzu değerlendirmeye aldık. ajans yöneticilerimiz en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

   1. Merhaba oyunculuk eğitimi almış olduğumdan dolayı başvuru yaptım. Duy Beni dizisinde çok iyi bir oyunculuk yapabileceğimi düşünüyorum.

    1. Oyunculuk eğitimi olmış olmanız sizin için büyük bir avantaj. Dizi için oyuncu seçilirken genelde eğitimli kişilere öncelikli olurlar. Fakat bu role uygun yeni yüzlere de her zaman ihtiyaç olmakta.

 3. Fıratcan kılıç dedi ki:

  Oyunculuk hep hayallerimin bir parçasıydı benim oyuzden sonucu ne olursa olsun hiç bırakmiycam ve kendime çok güveniyorum duy beni dizisinden yer almak çok isterim ve başarılı oldumu düşünüyorum herkesin hakkında hayırlısı olsun:)))))

 4. Merhabalar efendim . Ben Türkmenistanlıyım ama her an kabul edilirsem Türkiyeye gelebilirim . Lütfen başvurumu ve isteğimi değerlendirin. İşe ve çok ihtiyacım var ve bu hayalimi oyunculuk yaparak gerçekleştirmek istiyorum.

  1. Başvurunuzu ve isteklerinizi değerlendirmeye aldık. En kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir 🙂

 5. Bu dizide benim oynamam için annem ne gerekiyorsa yapacağız dedi ?☺️

  1. Elinizden ne geliyorsa yapın o zaman dizi oyuncusu olmak için. Bu kararlılığınız sizin için extra bir avantajdır.

 6. Oyunculuk hayalim di kendime çok güveniyorum çok başarı elde etmek istediğim duy beni dizisinde oynamak benim için bam başka bir geleceğime sahip olmak istiyorum

  1. Oyunculuk başvurusunda kendinize olan güveniniz size ekstra avantaj sağlayacaktır. Duy Beni dizisi sürekli olarak yeni bölümleri çekildiği için oyuncu alımı yapmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu