Duy Beni Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Duy Beni dizisi konusu; Zengin bir okulda parlak gençlerin arasında yaşanan “zorbalık” olgusunu etkileyici bir aile ve gençlik dramasıyla ekrana getirecek olan dizinin kadrosunda Helin Kandemir, Berk Hakman ve Burak Can da yer alıyor.

Duy Beni dizisinde oyuncu olmak isteyen yetenekli ve istekli kişiler, tecrübeniz olsun ya da olmasın ihtiyaç halinde bu kaliteli dizide oyunculuk yapma şansınız olabilir. Duy Beni Dizisi Oyunculuk Başvuru Formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak dizi için başvurunuzu ajansımıza yapabilirsiniz.

Başvurunuz dizi başvuru ajans yöneticilerimiz tarafından titizlikle incelenip, Duy Beni dizisinden oyuncu, figüran ihtiyacı için ajansımıza talepte bulunulması halinde değerlendirilip sunumunuz yapılarak sizinle iletişime geçilecektir.

Duy Beni dizisi oyuncu başvurularınız için hemen başvuru yapın!

11 Yorum

 1. Öykü Aklıfazla dedi ki:

  Merhaba ben Öykü duy beni dizisinde yer almak istiyorum daha öncede böyle bir şey yapmışlığım oldu tecrübem var

  1. Tecrübenizin olması gayet güzel. Başvurunuz değerlendirilmeye alınmıştır. En kısa sürede uygun rol ve projeler için tarafınıza dönüş yapılacaktır.

 2. Oyunculuk deneyimim yok ama oyunculuk konusunda yeteneğim var

 3. İsmim Meryem Azerbaycan’da yaşıyorum. Duy Beni Dizisinde oynamayı çok istiyorum. Yeni oyuncuya ihtiyacınız olduğunda lütfen bana da rol verir misiniz.

  1. Duy beni dizisi için yaptığınız başvurunuz değerlendirilmeye alınmıştır. Azerbaycan’da olmanız hiç bir sorun teşkil etmiyor.

   1. Merhabalar bende Azerbaycanda yasiyorum ama is ciddiye giderse gele bilirim cekim icin turkiyeye , oyunculuk deneyimim yok, bu ise sevgim sonsuz, cevremdekiler de yetenekli oldugumu soyluyor ama taktir sizin

 4. Merhaba ismim Aylin, Almanya’da yaşıyorum. Bu yapımın bir parçası olmak çok istiyorum. Almanya’da yaşadığım duy beni dizisine bir sorun olur mu ?

  1. Merhabalar bir sorun olmaz. Başvuru yaparak detaylar kısmına Almanya’da yaşadığınızı belirtirseniz seviniriz. Değerlendirmeye alabiliriz.

 5. Merhaba benim adım Tutku. Almanya’da doğup büyüdüm ve diziyi çok ilginç buluyorum. Henüz oyunculuk deneyimim olmadı ama bir rol oynamayı çok isterim. Birkaç dil konuşuyorum ve potansiyelim olduğunu düşünüyorum. Geri bildirim almaktan çok mutlu olurum.
  Saygılarımla
  Tutku Türk

  1. Dizi oyunculuğu başvurusu yapabilirsiniz. Kendinize olan güveniniz gayet iyi. Başvurunuz değerlendirilmeye alınır ve en kısa sürede geri bildirim alabilirsiniz.

 6. Merhaba ben Fıratcan kılıç tecrübeliyim duy beni dizisinde yer almak çok istiyorum hep bir hayalini kurdum, oyunculuğu istediğim bir dizide oynayarak taçlandırmak isterim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu