Camdaki Kız Başvuru

Camdaki Kız dizisi için oyunculuk başvurusu yapmak isteyen yetenekli oyuncular, Ekanlarında yayınlandığı ilk günden beri izleyicilerin büyük beğenisini kazanan Camdaki Kız dizisinde Oyuncu, Yardımcı oyuncu ve Figüran olarak rol almak isteyen kişiler Camdaki Kız başvuru formu aracılığı ile başvurularınızı online olarak yapabilirsiniz. Başvuru formunu doldururken dikkat etmeniz en önemli nokta bilgilerinizin doğru olması ve güncel yeni çekilmiş fotoğraflar göndermenizdir. Camdaki Kız Dizisinin cast direktörlerinden oyuncu ya da figüranlık için ajansımıza talep olduğu takdirde başvurularınız incelenip Camdaki Kız dizisinde değerlendirilmek üzere sunumlarınız yapılacaktır.

Camdaki Kız Dizisi Künyesi

Kanal: Kanal D
Yayınlanma Saati:
Çekildiği Yer: İstanbul
Yapım: OG Medya
Yönetmen: Nadim Güç
Senarist: Seda Altaylı Turgutlu
Oyuncu Kadrosu (Karakterler): Burcu Biricik, Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polar, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent gibi usta oyuncular Yer alıyor.

Camdaki Kız Dizisi Konusu

Nalan ve Sedat’ın karanlık geçmişi!

Nalan, sıcakkanlığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğu olduğu için el bebek büyütülmüş, hayatını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olmuştur. Nalan, Türkiye’nin en büyük oteller zinciri Koroğlu’nun şirketinde mimar olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğlu’yla evlilik arifesinde bulur. Nalan ve Sedat geçmilerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek, umutla bu masalda el ele yürümeye başlasalar da; kısa bir zaman sonra hayatları, gerçek bir karanlığa gömülecektir.

Camdaki Kız Dizisi Oyunculuk Başvurusu Yaparken Dikkat Edilecek Noktalar

Camdaki Kız dizisi için oyunculuk başvurusu yapmak isteyen kişiler başvuru formunu doldururken bilgilerinin doğruluğuna büyük önem göstermelidirler. Ayrıca yükleyeceğiniz fotoğrafların güncel olması önemlidir. Oyunculuk alanında herhangi bir deneyip ve tecrübeniz var ise bunlarda mutlaka belirtilmelidir.

Camdaki Kız Dizisi Oyunculuk Başvuru Formu

Camdaki Kız cast ajans ve oyunculuk başvurusu yapmak isteyen kişiler Camdaki Kız dizisinden talep olduğu takdirde cast ajans direktörlerine sunulmak üzere başvurularını online olarak yapabilirler.
    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Başa dön tuşu