Bozkır Arslanı Celaleddin Başvuru

Atv ekranlarında yayınlanan yeni dizi Bozkır Arslanı Celaleddin dizisi oyunculuk başvurusu nasıl yapılır? Oyunculuk başvurusu yaparken dikkat etmeniz gereken önemli noktalar ? Bozko Arslanı Celaleddin dizisi oyuncu alımları? gibi bir çok merak ettiğiniz konuları sizler için derledik.

Tarihi dizilerin gündemde olduğu şu günlerde büyük bir emek harcanarak hazırlanan dizi, oyuncu kadrosu ve konusu itibari ile izleyicilerin büyük beğendisini kazandı. Bozkır Arslanı Celaleddin dizisinde oyuncu ve figüran olarak rol almak isteyen kişiler, Bozkır Arslanı Celaleddin başvuru formu aracılığı ile başvurularınızı online olarak yapabilirsiniz. Başvuru formunu doldururken dikkat etmeniz en önemli noktalar bilgilerinizin doğru olması ve güncel fotoğraflar yüklemenizdir. Bozkır Arslanı Celaleddin Dizisi cast ajans direktörlerinden ajansımıza oyuncu ya da figüranlık için talep olduğu takdirde başvurularınız incelenip Bozkır Arslanı Celaleddin dizisinde değerlendirilmek üzere sunumlarınız yapılacaktır.

Bozkır Arslanı Celaleddin Dizisi Künyesi

Kanal: Atv
Yayınlanma Saati: Cuma günü saat 20.00
Çekildiği Yer: Dizinin çekimi için İç Anadolu bölgesi tercih edildi. Kapadokya bölgesinde bulunan doğal yerler ve karstik yapılar mekan olarak tercih edildi.
Yapım: Bozdağ Film
Yönetmen: Metin Günay, Nurgissa Almurat, Reza Himmeti
Senarist: Mehmet Bozdağ
Oyuncu Kadrosu (Karakterler): Emre Kıvılcım, Yulduz Radjova, Rano Shodiyeva, Rayxoun Ulesanova, Tohir Saidov, Saide Rametova, Gülenay Kalkan Ünlüoğlu, Cemal Hünal, Sezgin Erdemir, Kaan Yalçın, Ferhat Yılmaz gibi isimler yer alıyor.

Bozkır Arslanı Celaleddin Dizisi Konusu

‘Bozkır Arslanı Celaleddin’, yenilmez hükümdar Cengiz Han’ın ordularını üst üste mağlup edip Moğol ordularının yenilemeyeceği efsanesini yerle bir eden, “gerçek bir kahraman ve devlet adamı” Harzemşahlar Devleti’nin son lideri Celalettin Harzemşah’ın hayatını ve mücadelesini konu alıyor.

bozkir arslani celaleddin basvuru 1

Bozkır Arslanı Celaleddin Oyunculuk Başvurusu Yaparken Dikkat Edilecek Noktalar

Oyunculuk alanında yetenekli ve deneyimli olan kişiler ve bu sektöre kaliteli bir dizi ile başlayıp kendini ve yeteneklerini göstermek isteyen yeni yüzler olarak Bozkır Arslanı Celaleddin dizisine başvuru yapabilirler. Oyunculuk başvurusu yaparken kendinizden, yetenekleriniz ve aldığınız eğitimlerden bahsetmeniz sizin avantajınıza olacaktır. Ayrıca başvuru formunu doldururken bilgilerinizi eksiksiz ve doğru bir şekilde yazınız. Fotoğraflarınızında güncel ve yeni çekilmiş olması avantajınıza olacaktır.

Bozkır Arslanı Celaleddin Dizisi Oyunculuk Başvuru Formu

Bozkır Arslanı Celaleddin dizisi cast ajans ve oyunculuk başvurusu yapmak isteyen kişiler Bozkır Arslanı Celaleddin dizisinden talep olduğu takdirde cast ajans direktörlerine sunulmak üzere başvurularını online olarak yapabilirler.

    Yorum Yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.