Bir Zamanlar Kıbrıs Oyunculuk Başvurusu

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi için oyunculuk başvurusu yapmak isteyen yetenekli oyuncular, Trt1 ekanlarında yayınlandığı günden beri izleyicilerin büyük beğenisini kazanan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde oyuncu ve figüran olarak rol almak isteyen kişiler Bir Zamanlar Kıbrıs başvuru formu aracılığı ile başvurularınızı yapabilirsiniz. Başvuru formunu doldururken dikkat etmeniz en önemli hususlar bilgilerinizin doğruluğu ve güncel fotoğraflar yüklemenizdir. Dizi’nin cast direktörlerinden oyuncu ya da figüranlık için talep olduğu takdirde başvurularınız incelenip Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde üzere sunumlarınız yapılacaktır.

Bir Zamanlar Kıbrıs Dizisi Künyesi

Kanal: Trt1
Yayınlanma Saati: Perşembe – 20.00
Çekildiği Yer: Kıbrıs’ta çekiliyor.
Yapım: TMC Film
Yönetmen: Hakan İnan
Senarist: Emre Özdür, Başar Başaran
Oyuncu Kadrosu (Karakterler): Ahmet Kural, Serkan Çayoğlu, Pelin Karahan, Tayanç Ayaydın, Gülper Özdemir ve Devrim Saltoğlu Hasan Küçükçetin, Miray Akay, Deniz Baytaş, Ahmet Sömers, Hakan Güner, Nebil Sayın, Emre Törün ve Bade Arazlı yer alıyor.

Bir Zamanlar Kıbrıs Dizisi Konusu

Yitirilen hayatlar, paramparça olan aşklar ve varoluş mücadelesi 1963 yılında adanın pastoral coğrafyasında neşeli hayatlarını süren sakız tüccarı Dereli ailesi, Kanlı Noel olarak bilinen olayların başlaması ile diğer Türk aileler gibi saldırıya uğrar. Birbirlerinden ayrı düşen aile fertleri kasabalarından sürülüp zorunlu bir göçe başlarken ailenin başındaki Kemal Dereli kendi ailesiyle birlikte göç yolundaki binlerce Türk’ün lideri haline gelir.

Bir Zamanlar Kıbrıs Dizisi Oyunculuk Başvurusu Yaparken Dikkat Edilecek Noktalar

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi için oyunculuk başvurusu yapmak isteyen kişiler başvuru formunu doldururken bilgilerinin doğruluğuna büyük önem göstermelidirler. Ayrıca yükleyeceğiniz fotoğrafların güncel olması önemlidir.

Bir Zamanlar Kıbrıs Dizisi Oyunculuk Başvuru Formu

Bir Zamanlar Kıbrıs Dizisi cast ajans ve oyunculuk başvurusu yapmak isteyen kişiler Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinden talep olduğu takdirde cast ajans direktörlerine sunulmak üzere başvurularını online olarak yapabilirler.
    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Başa dön tuşu