Bir Küçük Gün Işığı Dizi Oyuncu Seçmeleri ve Çekimleri Başladı!

Atv ekranları için Ngm Yapım tarafından hazırlanan Bir Küçük Gün Işığı dizisinin oyuncu seçmeleri ve çekimleri başladı. 2022 dizileri arasında en iddialı projelerinden olan diziye yeni yüz ve oyuncular aranıyor.

Bir Küçük Gün Işığı Dizisinin yönetmenliğini Emre Kabakuşak üstlenecek. Dizinin hikaye ve senaryosu Özgür Evren Heptürk’e ait olan dizi “Bilemezsin, belki de en büyük hediyedir dayanamayacağını sandığın acılar…” sloganıyla izleyiciye ulaşacak. Bir Küçük Gün Işığı Dizisi çok farklı bir dizi projesi gibi görünüyor.

Dizinin çekimleri başladığı andan itibaren oyunculuk yapmak ve başvuru formunu doldurmak isteyen bir çok kişi bunu merak ediyor. Biz de dizi oyuncusu olup kariyer yapmak isteyen kişiler için oyuncu başvurularının nasıl yapılacağını açıklıyoruz.

Bilemezsin, belki de en büyük hediyedir dayanamayacağını sandığın acılar.

Web sitemizde bulunan form aracılığı ile dizi için figüran ve diyaloglu oyunculuk için başvuru yapabilirsiniz. Eğitimli olmanız ya da hiç deneyim olmaması fark etmeksizin her yaştan yeni yüzler aranıyor!

Bir Küçük Gün Işığı dizisinin kadın başrol oyuncusu Seray Kaya oldu. Uygun rol ve karakterler için oyuncu seçmeleri devam eden diziye başvuru yapmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Başvuru formunu doldururken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta ise bilgilerinizi ve fotoğraflarınızı dikkatlice yazmanız olacak. Yaptığınız başvuru ise ajans yöneticilerimiz tarafından değerlendirilerek tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Bir Küçük Gün Işığı dizisi Oyunculuk Başvuru Formu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu