Baş Belası Dizisi Başvuru

Baş Belası dizisi oyunculuk ve yardımcı oyunculuk başvurusu nasıl yapılır? Baş Belası dizisi başvuru formunu doldururken dikkat edilecek önemli noktalar? ve Baş Belası Başvuru Formu…

Başrollerini Seçkin Özdemir ve İrem Helvacıoğlu’nun paylaştığı Baş Belası dizisinin oyuncu seçmeleri ve cast çalışmaları devam etmektedir. Atv ekranlarında yayınlanan Süreç Film imzalı bu kaliteli romantik komedi dizisine oyunculuk başvurularınızı online olarak yapabilirsiniz. Oyunculuk başvurularınız için deneyimli olmanıza gerek olmadığı gibi eğitim almış olmanız da şart değildir. Her dizi projesinde olduğu gibi Baş Belası dizisi içinde deneyimsiz kişilere ihtiyaç duyulmakdır.

Baş Belası dizisi oyunculuk başvuru formunu doldururken dikkat edilecek önemli noktalar?

Başvuru formunu doldururken oyunculuk konusunda deneyimli olup olmadığınızı, varsa aldığınız eğitimleri, kurslar ve sertifikalarınızı detaylı olarak yazmanız değerlendirilme aşamasında sizin avantajınıza olacaktır. Ancak oyunculuk alanında hiç bir deneyimi bulunmayan yeni yüz olarak sektöre adım atmak isteyen kişilerinde seçilme şansı çok yüksektir. Bilgilerinizi eksiksiz olarak yazmanız ve yeni çekilmiş doğal natural fotoğraflarınız da değerlendirilme yaparken dikkat edilecek en önemli noktalar arasındadır.

Baş Belası Başvuru Formu

Baş Belası oyunculuk, yardımcı oyunculuk ve figüranlık başvurularınız için aşağıdaki formu doldurarak başvurularınızı bize iletebilirsiniz. Ajans yöneticilerimiz tarafından gerekli değerlendirilmeler yapılarak, dizi’nin cast ihtiyacı için ajansımıza talepte bulunulması halinde uygun roller için sunumlarınız yapılarak bilgilendirileceksiniz.
    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Başa dön tuşu