Balkan Ninnisi Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Trt Dijital platformda yayınlanacak Balkan Ninnisi dizisi oyunculuk başvuruları başladı. Balkan Ninnisi oyunculuk başvuru formunu hemen doldurun.

Üsküp’te çekilecek dizisi için cast ve oyuncu seçmelerine tüm hızıyla devam ediliyor. Balkan Ninnisi adlı romantik komedi dizisi yeni sezonda TRT dijital platformunda izleyici ile buluşacak.

Yeni sezonda TRT dizi atağına başladı. 2022 yılında birbirinden başarılı dizilere imza atan TRT çok yakında dijital bir platform açıyor. TRT dijital platformu nun ilk dizilerinden birisi de Balkan ninnisi olacak. Balkan ninnisi dizisi oyunculuk başvurusu için tıklayın. Dizide oynayacak oyuncuları seçme çalışmaları son hız devam ediyor.

3 Yorum

  1. Merhabalar, ben Rabije Alilovska Uzulmez. Makedonya-Üsküp’te çocuk tiyatrosunda sözleşmeli olarak oyunculuk yapıyorum. Son 1 yıldır Türkiye’de ikamet ediyorum. Bu dizinin bir parçası olmak istiyorum. Lütfen geri dönüş sağlayın.

  2. İsmim can türkçe ve makedonca biliyorum makedonyada yaşıyorum gostivar şehrinde ve 1 sene oyunculukla uğraştım bu dizide yer almak isterim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu