Atatürk Dizisi Oyunculuk Başvuruları Başladı!

Atatürk dizisi oyuncu başvurusu ile Disney Plus Türkiye’nin yeni dizisinde rol alabilirsiniz. Atatürk Dizisi oyunculuk başvurunuzu hemen yapın.

Atatürk dizisi oyuncu başvurusu ile Disney Plus Türkiye’nin popüler dizisinde rol alma fırsatı yakalayabilirsiniz. Özellikle Disney+ en çok merak edilen dizileri arasında yer aldığını söylemek gerek. Başvuru yapacak olan adayların tecrübeli veya tecrübesiz olması önemli değil. Profesyonel ya da oyunculuğa meraklı tüm kişiler başvurabilir. Atatürk dizisi başvuru formu doldurarak dizide oyuncu ya da figüran olarak yer alabilirsiniz.

Atatürk Dizisi Oyuncu Başvuruları

Çekimleri son sürat devam eden Atatürk’ün hayatının anlatılacağı dizinin cast ajans başvuru seçmeleri dizi başvuru yöneticilerimiz tarafından değerlendirilmektedir. Başrolünde Aras Bulut İynemli’nin oynayacağı diziye yeni oyuncular alınmaya devam ediyor.

Cumhuriyetimizin 100. yılı için hazırlanan, 6’şar bölümlük 2 sezondan oluşan dizide Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım’a şu sıralar ‘Oğlum’da yer alan Songül Öden hayat verecek.

Çekimleri yaz aylarında başlayacak olan dizide ünlü İngiliz oyuncu Emma Watson’un da yer alacağı geçtiğimiz günlerde açıklanmıştı.

Atatürk, 2023 yalında Disney Plus’da izleyicisiyle buluşacak.

2 Yorumlar
  1. Mehmet Sidar Kuşan diyor

    Yapmış olduğum oyunculuk başvurusu Atatürk dizisi içindi başvuruda belirtemedim. Şimdiden teşekkürler…

    1. admin diyor

      Atatürk dizisi için yapmış olduğunuz başvurunuz değerlendirilip tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.