Aşk ve Umut Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Aşk ve Umut Dizisi oyunculuk başvurusu başladı! Kanal D’nin Aşk ve Umut dizisi ajansı ve 2022 oyunculuk başvuru formu.

Yeni yüz ve oyuncu seçmeleri devam eden Aşk ve Umut dizisinde rol almak için geç kalmayın. Birbirinden ünlü isimlerle birlikte oyunculuk kariyerinize ilk adımı ajansımızla atabilirsiniz!

Aşk ve Umut Dizisi Konusu: Kadın bir hakimin hayat hikayesi anlatılacak. Aşk ve Umut dizisi konusu itibari ile çok kaliteli bir hikayeye sahip. Güzide rolüne hayat verecek olan Vahide Perçin’in canlandırdığı Hakime hanımın özel hayatı, iş hayatı yaşadığı zorluklar ve verdiği kararlar izleyiciye aktarılacak.

Aşk ve Umut Dizisi Yapımcısı: Focus Film Aşk ve Umut dizisi yapımcısıdır. Yönetmenliğini ise Gürsel Ateş ve Reyhan Usta yapıyor. Hakan Dinçkol ve Mine Çayıroğlu gibi isimler dizinin oyuncu kadrosunda yer alıyor. Aşk ve Umut dizisi oyunculuk başvurusu yapıp, dizide rol almak için geç kalmayın! Usta bir oyuncu kadrosuna sahip olacak diziye yeni yüz ve oyuncu alımları devam ediyor.

Aşk ve Umut Dizisi Ajansı: Dizi oyunculuğu yapmaya istekli bir çok kişi tarafından Aşk ve Umut Dizisi Ajansı merak edilmektedir. Dizi, film, oyunculuk ajanslarına başvuru yapıp rol almak isteyen bir çok kişi Aşk ve Umut dizisi hangi ajansla çalışıyor diye arama yapmaktadır. Aşk ve Umut dizisi ajansı ve diğer diziler tek bir ajans ile çalışmamaktadır. Uygun rol ve karakter için doğru kişi hangi ajansta ise sunum yapılması istenir.

Aşk ve Umut Dizisi Oyunculuk Başvurusu 2022

Aşk ve Umut dizisi oyunculuk başvurusu için Dizi Başvuru sayfasından başvuru formunu eksiksiz doldurarak ve “Detaylar” bölümüne Aşk ve Umut dizisi yazarak gönderiniz.

Yapmış olduğunuz dizi oyunculuk başvurusu, en iyi cast ajansı Dizi Başvuru’nun tecrübeli cast direktörleri tarafından detaylı bir şekilde incelenmektedir. Başvurunuz olumlu olduğu takdirde ajansımız tarafından bilgilendirilmeniz yapılır. 2022 yılı Aşk ve Umut dizi sezonu boyunca gelen oyuncu talepleri doğrultusuna göre bölümler için sunumuz yapılır.

Aşk ve Umut dizisinde oynamak için lütfen başvuru yapınız.

Aşk ve Umut Dizisi Oyunculuk Başvuru Formu

Dizi oyunculuğu için başvuru formunu doldururken bilgilerinizin eksiksiz ve fotoğraflarınızın güncel olmasına özen gösteriniz. Aşk ve Umut dizisi oyunculuk başvuru formu geç kalmadan doldurun. Bizimle birlikte ünlü bir dizi oyuncusu olma fırsatını yakalayın.

Aşk ve Umut Dizisi Oyunculuk Başvurusu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu