Aşk Mantık İntikam Dizisi Başvuru

Aşk Mantık İntikam dizisi cast ajans oyunculuk başvuruları başladı! Bir birinden usta oyuncuların görev aldığı bu kaliteli romantik komedi dizisinde oyunculuk, yardımcı oyunculuk ve figüranlık için tek yapmanız gereken aşağıdaki başvuru formunu doldurmak!

Fox Tv ekranlarında yayınlanan Güney Kore dizisi Cunning Single Lady’in yerli uyarlaması olarak hazırlanan Aşk Mantık İntikam dizisi’nin yapımcılığını No:9 Productions üstlendi. Romantik komedi olarak hazırlanan bu dizinin oyuncu kadrosunda görev alarak kariyerlerine iyi bir başlangıç yapmak isteyen, oyunculuk sektörüne adım atmak isteyen kişiler aşağıdaki Aşk Mantık İntikam dizisi oyunculuk başvuru formunu doldurarak ilk adımı atabilirler.

Aşk Mantık İntikam Dizisi Oyuncu Kadrosu

İlhan Şen, Burcu Özberk, Burak Yörük ve Melisa Döngel’in yanı sıra Günay Karacaoğlu, Zeynep Kankonde, Süleyman Atanısev, Mehmet Korhan Fırat, Sevda Baş, Ceren Koç, Birgül Ulusoy, Tarık Şerbetçioğlu ve Mehmet Yılmaz gibi başarılı isimler yer alıyor.

Aşk Mantık İntikam Dizisi Konusu

Aşk Mantık İntikam dizisi, kıt kanaat yaşam sürdüren garson Esra ile Mühendis Ozan’ın mantık evliliğinden aşka uzanan bir öyküyü anlatacak. Esra, aşkın karın doyurmadığı gerçeğini annesinden öğrenip mantık evliliği için gözüne kestirdiği Ozan’la nikâh masasına oturacak.

Ancak Ozan’ın çalışma hayatındaki hedefleri Esra’nın hayat standardını değiştirme umuduyla çatışınca mantık evliliği de çatırdayacak. Maddi manevi problemlerle kaçınılmaz son gelecek.

Boşanmanın ardından Ozan yazılım şirketi açıp çok zengin olacak. Burada işe başlayan Esra ile yolları yeniden kesişecek ve işin intikamcılıkla gelişecek aşk yönü de böylece ortaya çıkacak.

ask mantik intikam dizisi basvuru

Aşk Mantık İntikam Dizisi Oyunculuk Başvuru Formu

Aşk Mantık İntikam dizisinde oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran olarak görev alabilmek için aşağıdaki başvuru formunu doldurup ajansımıza başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Başvurularınız titizlikle değerlendirilip, Aşk Mantık İntikam dizisi cast direktörlerinden ajansımıza oyuncu talebi olması durumunda uygun rol ve görevler için sunumlarınız yapılarak bilgilendirileceksiniz.
  2 Yorum

  1. Bu diziyi çok seviyorum ve benim en buyuk hayalim oyuncu olmak lütfen beni bu dizide oyuncu olarak şans verin.

   1. Oyunculuk başvurunuz Aşk Mantık İntikam Dizisi için değerlendirilmeye alınmıştır. Dizi oyunculuk başvurunuz değerlendirilip size en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Başa dön tuşu